ebook Gorszy
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 614) Ilość stron (szacowana): 146

Gorszy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.34
wciąż za drogo?
30.68 złpremium: 19.79 zł Lub 19.79 zł
26.34 zł Lub 23.71 zł
29.00 zł
29.69 zł Lub 26.72 zł
32.99 zł
26.39 zł
28.71 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Komisarz Kruk powinien odczuwać satysfakcję, że prokurator Marta Krynicka została oskarżona o morderstwo i czeka w areszcie na proces. A jednak nie wierzy w jej winę, chociaż świadkowie widzieli, jak z bronią w ręku wybiegła z domu zastrzelonego mężczyzny…
 

Albert Adamiak pisał, co prawda, na nią skargi i stawiał jej poważne zarzuty, ale czy z tego powodu posunęłaby się do morderstwa? Kruk postanawia przyjrzeć się sprawie i rozpoczyna nieoficjalne śledztwo. Każda zebrana przez niego informacja rodzi kolejne pytania i wątpliwości. Dlaczego wpływowi rodzice Krynickiej nie udzielają córce należytego wsparcia? Czy świadkowie są wiarygodni? Dlaczego nikomu nie zależy na rzetelnym dochodzeniu?
Krukowi udaje się dotrzeć do prawdy, odkryć sieć powiązań polityki i biznesu ze światem przestępczym, ale to zwycięstwo będzie miało gorzki smak.

Gorszy od Piotr Górski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Piotr Górski w "Gorszym" nie tylko utrzymał dobry poziom z debiutanckiego "Kruka", ale znacznie go podwyższył. Przyznam, że emocjonowałem się podczas lektury najnowszej powieści tego autora. Wielkim atutem autora jest umiejętność budowania odpowiedniego klimatu, pożądanego dla tego gatunku. Górski radzi sobie także doskonale z utrzymywaniem odpowiedniego napięcia. Cenię sobie takiego autora tym bardziej, że nie potrzebuje on masy krwi i nadmiernej przemocy, aby przykuć uwagę czytelnika.
    Niecierpliwie czekam na kolejny tom o Sławku Kruku i już wiele sobie po nim obiecuję.

Warto zerknąć