ebook Szef, który ma czas. Ewolucja zarządzania - dziennik budowy turkusowej firmy - audiobook
3.41 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 41) Ilość stron (szacowana): 224

Szef, który ma czas. Ewolucja zarządzania - dziennik budowy turkusowej firmy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.50
Audiobook - najniższa cena: 12.90
12.90 zł Lub 11.61 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
12.90 zł
12.90 zł
32.12 zł
35.91 zł
37.51 zł
Inne proponowane

Jak naprawdę wygląda zarządzanie bez zarządzania

Turkusowy model kierowania organizacją, o którym mowa w tytule tej książki, to taki, w którym nie ma hierarchii władzy, a miejsce wydawania poleceń zajmuje podejmowanie samodzielnych decyzji. Odbywa się to według następującej zasady: każdy może podjąć każdą decyzję, jeżeli weźmie za nią odpowiedzialność i nikt nie zgłosi stanowczego weta. Sam termin oraz reguły, zgodnie z którymi działa "turkusowa organizacja", zaproponował i opisał Frederic Laloux w słynnej książce Pracować inaczej. Stała się ona kamieniem, który poruszył lawinę - przez świat biznesu przetacza się właśnie turkusowa rewolucja.

Wszystko pięknie. Świetnie, że są organizacje, w których pracownikom daje się tak wiele swobody i zaufania. Z pewnością czują się oni dzięki temu bardziej spełnieni. Tylko co z samą firmą? Co z jej wynikami ekonomicznymi? Czy ten model sprawdza się także dla pracodawcy?

Książka, którą czytelnik trzyma w ręku, jest bardzo rzadkim przykładem "dziennika budowy" turkusowej firmy. Andrzej Jeznach dzieli się z czytelnikami swoimi doświadczeniami i refleksjami z przebytej drogi. Autor pisze nie tylko o sukcesach, ale też o rozterkach i wahaniach, których przecież nigdy nie da się uniknąć. Formułuje przy tym wiele cennych myśli, mogących stanowić drogowskaz dla adeptów turkusowego działania. - Andrzej Jacek Blikle

 

 

 

 

Szef, który ma czas. Ewolucja zarządzania - dziennik budowy turkusowej firmy - audiobook od Wojciech Eichelberger, Andrzej Jeznach możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć