Hashtag - przedsprzedaż
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 2.67 / 5.00
liczba ocen: 3
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.90 zł
19.90 zł
22.33 zł
Pozostałe księgarnie
22.50 zł
25.83 zł
27.12 zł
Opis:

Premiera książki: 18 lipca

"Twoja paczka już na Ciebie czeka!” – brzmiała wiadomość, która wydawała się zwykłą pomyłką. Tesa nie spodziewała się żadnej przesyłki, niczego nie zamawiała w sieci – a nawet gdyby to zrobiła, z pewnością nie wybrałaby dostawy do paczkomatu. Jeśli nie musiała, nie wychodziła z domu.

 
Postanowiła jednak sprawdzić tajemniczą przesyłkę – i okazało się to największym błędem, jaki kiedykolwiek popełniła. Wpadła bowiem w spiralę zdarzeń, która miała zupełnie odmienić jej życie…
 
Gdy Tesa na nowo odkrywa swoją przeszłość, przez media społecznościowe przetacza się nowy trend. Kolejni internauci zamieszczają wpisy z hashtagiem #apsyda. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że osoby te od lat uznawane były za zaginione…
Recenzje blogerów
Codziennie użytkownicy Twittera wysyłają około pięciuset milionów tweedów. Gdyby nawet kilka z nich pochodziło od osób zaginionych, nigdy byśmy ich nie dostrzegli.

Hashtag, twister i #apsyda to słowa klucze tej książki.

Główną bohaterką jest Tesa (skrót od nielubianego imienia Teresa), studentka uczelni Koźmińskiego, dziewczyna z mocną nadwagą (ok. 120 kg). Tesa zmaga się z wieloma kompleksami i to nie związanymi tylko z wagą. Dziewczyna nie lubi wychodzić z domu i robi to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Pewnego dnia dostaje sms „Twoja przesyłka już na ciebie czeka!”. Dziewczyna, która nie czeka na żadną paczkę, z ciekawością, ale i strachem wychodzi z domu do paczkomatu. W środku paczki znajduje kartkę A4, na której ktoś grubym czarnym flamastrem napisał „TESA”, a pod spodem znacznik „#apsyda”. Słowo nawiązujące do architektury? W kartonie oprócz kartki była także ciemna figurka dekoracyjna w kształcie czaszki. Tesa, wraz z mężem, szukają w Internecie odpowiedzi na pytanie czym jest apsyda. W pewnym momencie okazuje się, że na Twitterze co chwilę pokazują się nowe wpisy z hashtagiem #apsyda, wszystko byłoby w porządku, ale wpisy są na profilach osób, które uznane są za zaginione albo martwe od wielu lat….

Zaciekawieni? Więcej znajdziecie na moim blogu KLIK

Ocena: 4+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć