Córki księżniczki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.85 / 5.00
liczba ocen: 6708
najlepsza cena! w tym miesiącu
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
Pozostałe księgarnie
-17% 26.55 zł
Opis:

Jean Sasson – autorka bestsellerowych Łez księżniczki i Sekretów księżniczki – tym razem odkrywa, jak wygląda czas dorastania w pałacach najbogatszego królestwa świata: Arabii Saudyjskiej.

Stare saudyjskie powiedzenie mówi, że dziewczyna ma tylko zasłonę i grób. Nawet wtedy, gdy mieszka w pałacu ze złota i marmuru. Czy w świecie, gdzie bajeczny luksus idzie w parze z łamaniem podstawowych praw kobiet, można być szczęśliwą nastolatką?

Kolejna odsłona cyklu o księżniczce Sułtanie opowiada o jej córkach, które łączy tylko jedno: wybuchowy temperament odziedziczony po matce. Poza tym różnią się niczym dzień i noc. Maha chciałaby żyć tak jak nastolatki na zachodzie, a Amina stała się religijną fanatyczką. Kiedy Maha ulega młodzieńczym zauroczeniom, Amina zamienia się w pełną okrucieństwa dżihadystkę.

Córki księżniczki pokazują, jak w bogatym świecie Saudów wraz z nowym pokoleniem rodzi się nie tylko bunt wobec tradycji, ale i religijny fanatyzm. Czy księżniczce Sułtanie uda się wychować zbuntowane nastolatki na mądre i niezależne kobiety?

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć