ebook Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy - audiobook
3.92 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 57382) Ilość stron (szacowana): 216

Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 18.69
Audiobook - najniższa cena: 29.63
37.99 złpremium: 22.79 zł Lub 22.79 zł
-22% 29.63 zł Lub 26.67 zł
37.99 zł
37.99 zł Lub 34.19 zł
29.79 zł
32.29 zł
34.19 zł
Inne proponowane

BESTSELLER – ponad 126 000 sprzedanych egzemplarzy! John Eldredge odsłania głęboko ukrytą tajemnicę nie tylko męskiego serca. Przekonajmy się, za czym tęskni każdy mężczyzna i czego pragnie każda kobieta.

Głęboko w swym sercu każdy mężczyzna tęskni za bitwą, którą mógłby stoczyć, przygodą, którą mógłby przeżyć, i Piękną, którą mógłby uratować. To Bóg go takim stworzył. Tymczasem, jak twierdzi autor, to, co naprawdę znajduje się w sercu mężczyzny, zostało całkiem zagubione.
„Większość mężczyzn uważa, iż Bóg postawił ich na ziemi, aby byli dobrymi chłopcami”, pisze w „Dzikim sercu”. Problem z mężczyznami polega na tym, że nie potrafią dotrzymywać obietnic, być liderami duchowymi, rozmawiać z żonami ani wychować dzieci. Jeśli jednak bardzo się postarają, to mogą osiągnąć wzniosły szczyt i stać się... miłym facetem. Właśnie to stawiamy za wzór dojrzałości chrześcijańskiej: naprawdę miłego faceta. Każdy mężczyzna był kiedyś chłopcem. A każdy mały chłopiec ma marzenia, wielkie marzenia: marzenie, że zostanie bohaterem, pokona złych facetów, dokona wielkich czynów i uratuje damę w nieszczęściu. Każda mała dziewczynka także ma marzenia: wiedząc, że jest Piękną, marzy, iż uratuje ją jej książę i porwie ją jakaś wielka przygoda.

Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy - audiobook od John Eldredge możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć