Nasze miejsce na ziemi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.28 / 5.00
liczba ocen: 1030
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
27.90 złpremium: 16.74 zł
19.90 zł
23.72 zł
23.72 zł
27.90 zł
Pozostałe księgarnie
23.33 zł
23.36 zł
23.65 zł
24.55 zł
24.83 zł
25.11 zł
25.50 zł
27.90 zł
Opis:
Kolejna część serii „Alabama Summer”. Pełna seksu i namiętności powieść J. Daniels – bestsellerowej autorki „New York Timesa”. Usiądźcie wygodnie – na południu znowu zrobi się gorąco!
 

Ben i Mia nie mają ani chwili wytchnienia.
Wyczerpujące nocne zmiany i przeciwne rozkłady dnia sprawiają, że zakochana w sobie para nie ma jak spędzić ze sobą czasu sam na sam – na ich drodze stoi jedna poważna przeszkoda: rodzicielstwo.
Po domu biegają dwaj chłopcy, którzy do perfekcji opanowali sztukę przerywania rodzicom miłosnych igraszek. Ben i Mia są więc bardzo sfrustrowani i przy każdej nadarzającej się okazji próbują się do siebie zbliżyć, urządzając sobie sekskapady i krótkie, niegrzeczne spotkania.
Kto powiedział, że wszystko musi być do końca zgodne z prawem?

Recenzje blogerów
Zaczynając od okładki to... to podobają mi się coraz mniej. Nie wiem, ale te osoby mnie jakoś odrzucając. Patrzą takimi cielęcymi oczami, że to bardziej służy do odpychania niż przyciągania. No ale, ty razem nie patrzyłam na okładkę. Nie patrzyłam tez na opis. Chciałam poznać zawartość, by móc stwierdzić, o tak! J. Daniels w końcu mnie zainteresowała!... No, na myśleniu się skończyło. Idźmy dalej.

Właśnie, J. Daniels. Ręce mi opadły i to dosłownie. Trzeci tom, o Beth i Reedzie naprawdę mi się spodobał, sprawiał wrażenie całkiem niezłej historii na tle pozostałych tomów. Ale gdy zaczęłam czytać Nasze miejsce na ziemi, wiedziałam już, że o kolejnych podobnych do poprzedniej części książek nie przeczytam. Może i pióro autorki jest lekkie, przyjemne, czyta się zdecydowanie szybko, ale nic poza tym. Jak wleci do głowy, tak szybko wyleci. Zero emocji - czyli czegoś, za co pisarka mogłaby uzyskać w moich oczach wiele pozytywnych słów. A w tym przypadku, nie padnie ich zbyt wiele.
Także niestety zawiodłam się sięgając po ten tom, naprawdę... Chyba najbardziej tym razem.

Ben i Mia, to nasi bohaterowie z pierwszego tomu. O ile jeszcze wtedy byli nawet znośni, teraz zachowywali się jak jakieś dzieci. Gorzej od swoich dzieci. Wnerwiali mnie swoim zachowaniem i ledwo znosiłam ich obecność przez całość lektury. Normalnie... Nic, tylko wywalić tę książkę przez okno - myślałam. Nie, ta część jest ogóle bez sensu. Nie dla bohaterów, nie wiem, wydawało mi się, że wcześniej byli mądrzejsi.

Emocje? Oprócz irytacji i wnerwienia to nic tu innego nie czułam.

O czym jest książka? O tym, by dwoje ludzi znów mogło znaleźć się w łóżku albo w innej intymnej sytuacji. DRAMAT. Owszem, był jeszcze jeden wątek Nolana, który był ciekawy i na plus, ale nic poza tym. Ta książka mogłaby być śmiało dołączona do pozostałych tomów. Nie wiem ile ludzi kupiło te książkę, ale współczuję... Dla mnie to masakra. No chyba, że lubicie tego typu powieści to... Życzę miłej lektury.

Reasumując, niestety ta historia kompletnie nie przypadła mi do gustu i jestem mocno zawiedziona, ponieważ poprzedni tom zapowiadał znaczącą poprawę, no i jednak za dużo sobie myślałam. Zabijacz czasu, tylko o jednym i niczym więcej. W sam raz na jeden wieczór, bo więcej Wam nie zajmie. Czy polecam? Nie.

Ocena: 2/6
©Tylko magia słowa
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć