ebook Świat Dysku: Straż Nocna
4.45 / 5.00 (liczba ocen: 81514) Ilość stron (szacowana): 329

Świat Dysku: Straż Nocna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.68
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.68 zł Lub 19.51 zł
26.04 zł Lub 23.44 zł
28.00 zł
28.00 zł
21.78 zł
22.54 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Komendant Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork miał wszystko. Ale teraz wrócił do swojej własnej, twardej i ostrej przeszłości, pozbawiony nawet ubrania, które miał na sobie, gdy uderzyła błyskawica.

Życie w przeszłości jest trudne. Śmierć w przeszłości jest niezwykle łatwa. Musi jednak przeżyć, by wykonać swoją robotę. Ma wyśledzić mordercę, nauczyć swoje młodsze ja, jak być dobrym gliną, i zmienić rezultat krwawej rewolucji. Jest też pewien problem: jeśli wygra, straci żonę, straci dziecko, straci przyszłość.

Dyskowa „Opowieść o jednym mieście”, z pełnym zespołem ulicznych urwisów, dam negocjowalnego afektu, rebeliantów, tajnej policji i innych dzieci rewolucji.

Prawda! Sprawiedliwość! Wolność!
I Jajko Na Twardo!

Świat Dysku: Straż Nocna od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To jedna z mroczniejszych części Świata Dysku, a jednocześnie pod kilkoma względami najbardziej zahaczająca o fantastykę naukową. Mamy tu klasyczny kryminał, mamy pości i zemstę oraz... podróż w czasie. Nie można przegapić nauk, których Vimes udziela sam sobie.

Warto zerknąć