ebook Świat Dysku: Straż Nocna
4.45 / 5.00 (liczba ocen: 81461) Ilość stron (szacowana): 329

Świat Dysku: Straż Nocna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.88
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
19.88 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.55 zł
22.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Komendant Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork miał wszystko. Ale teraz wrócił do swojej własnej, twardej i ostrej przeszłości, pozbawiony nawet ubrania, które miał na sobie, gdy uderzyła błyskawica.

Życie w przeszłości jest trudne. Śmierć w przeszłości jest niezwykle łatwa. Musi jednak przeżyć, by wykonać swoją robotę. Ma wyśledzić mordercę, nauczyć swoje młodsze ja, jak być dobrym gliną, i zmienić rezultat krwawej rewolucji. Jest też pewien problem: jeśli wygra, straci żonę, straci dziecko, straci przyszłość.

Dyskowa „Opowieść o jednym mieście”, z pełnym zespołem ulicznych urwisów, dam negocjowalnego afektu, rebeliantów, tajnej policji i innych dzieci rewolucji.

Prawda! Sprawiedliwość! Wolność!
I Jajko Na Twardo!

Świat Dysku: Straż Nocna od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To jedna z mroczniejszych części Świata Dysku, a jednocześnie pod kilkoma względami najbardziej zahaczająca o fantastykę naukową. Mamy tu klasyczny kryminał, mamy pości i zemstę oraz... podróż w czasie. Nie można przegapić nauk, których Vimes udziela sam sobie.

Warto zerknąć