Zmysłowa córka prezydenta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.04 / 5.00
liczba ocen: 1028
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
27.90 złpremium: 16.74 zł
23.28 zł
23.72 zł
27.90 zł
27.90 zł
Pozostałe księgarnie
23.33 zł
23.36 zł
24.07 zł
24.55 zł
24.83 zł
25.11 zł
25.50 zł
27.90 zł
Opis:

Charlotte Daley to córka nowo wybranego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jako jedynaczka jest zarówno rozpieszczona, jak i całkowicie ignorowana przez swoich potężnych rodziców. Podczas kampanii kazano jej jeść odpowiednimi widelcami, uśmiechać się, kiedy zajdzie taka potrzeba i przez wiele miesięcy stanowić uosobienie perfekcji. Teraz jednak, gdy jej ojciec zasiada już w Białym Domu i jest zbyt zajęty, by zauważyć jej istnienie, Charlotte postanawia zakosztować wolności, zanim wróci na studia w Nowym Jorku.

Zane Parker ma tylko jedno zadanie – ochraniać córkę prezydenta, codziennie, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dziewczyna imprezuje jednak jak szalona od dnia inauguracji, krocząc niebezpieczną ścieżką, która może zniszczyć jej reputację i wywołać skandal nie bez wpływu na jej ojca. Zane straci pracę, jeśli nad nią nie zapanuje. Tyle że on pragnie przespać się z nią równie mocno, jak ją wychować. Charlotte potrzebuje dyscypliny. A Zane jest chyba właściwą osobą, aby ją od niej wyegzekwować.

Gdy niespodziewane okoliczności zatrzymują Charlotte w Waszyngtonie na dłużej, Zane składa jej propozycję, która nie jest ani trochę honorowa. Pozwoli zakosztować córce prezydenta wszystkich rozkoszy, których ona szuka w zamian za jedną rzecz… Jej posłuszeństwo. Zafascynowana mrocznymi obietnicami Zane’a Charlotte godzi się na ten układ. Uległość jeszcze nigdy nie wydawała się taka kusząca. Kiedy jednak Zane wprowadza ją coraz dalej w świat zakazanych pragnień, ujawniają się wrogowie, a za nimi czai się niebezpieczeństwo…

Zmysłowe dziewczyny to seria pikantnych powieści tworzonych i współtworzonych przez najpopularniejsze autorki gatunku. Historie są skandaliczne, świeże i oczywiście niewiarygodnie seksowne. To idealna lektura do poduszki, recepta na „przelotny rumieniec” dla każdej czytelniczki, która lubi wciągające romanse.

Recenzje blogerów
Zaczynając standardowo od okładki, nawet mi się podoba. Chociaż może nie do końca odpowiada układowi w lekturze, ale... nie jest zła. Pasuje do pozostałych tomów - bo przeważa szarość, z niebieskim akcentem tym razem.

Sięgając po tę lekturę spodziewałam się lekkiej przygody na krótką chwilę, totalnego zrelaksowania i nie myślenia o problemach. Autorki zafundowały mi krótką, szybką i wybuchową niemal lekturę, która nie zostawia niestety śladu w pamięci na dłużej. Czyta się szybko i przyjemnie, pomimo wieeeelu scen łóżkowych. Nie wyczujemy tego, że tę książkę napisała więcej niż jedna osoba i za to wielki plus, bo nie ma tu podwójnego wydźwięku. I dobrze. Dzięki temu być może czytało się tak dobrze. Zapewne sięgnęłabym ponownie za tę część nie tylko dlatego, że staram się kończyć zaczęte serie, ale i z czystej ciekawości.

Jest to erotyk, więc nie ma czego się tutaj zbytnio spodziewać. Aczkolwiek... Były minimalne przebłyski. Pojawiały się jakieś emocje, które odczuwałam w minimalistycznym stopniu, ale jednak. To już postęp.
Jednak od razu uprzedzam, jeśli stronicie od powieści erotycznych to nie sięgajcie. Jeżeli nie przepadacie za Grey'em to... też nie sięgajcie. Niestety, ale ta książka z kolei mocno przypominała mi "hit" E. L. James...
Tak, trylogia Greya podobała mi się, ale patrzyłam na nią pod kątem psychologicznym, a nie erotycznym. Tutaj z kolei nie widzę nic innego... Za mało autorki skupiły się na psychice bohaterów.

Bo sami w sobie Charlotte czy Zane nie są źli. Szczególnie dziewczyna nie ma za kolorowo. I szkoda, że tego wątku nie rozwinięto bardziej. Brakowało mi tego, bardzo. Bo czytać ciągle o tym samym, to tak nie za bardzo... Mimo to polubiłam tych bohaterów. Wydawali się całkiem całkiem. Mieli swoje charakterki, choć chwilami mnie irytowali. Mimo to tę część przeczytałam najszybciej. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Wydawała mi się ok, ale te sceny seksu... za dużo ich. I tak, będę na to narzekać. Bo za bardzo się na tym skupiono i zapomniano o całej reszcie.

Uważam, że nie było źle, ale mogło być zdecydowanie lepiej. Niestety w dalszym ciągu nikt nie pobił mojej sympatii do bohaterów z pierwszego tomu. I żaden z nich, ani drugi ani ten, nie wydawał mi się lepszy... Wciąż mam nadzieję, że może czwarty okaże się powalającym? No cóż, poczekamy, zobaczymy. Na plus to na pewno że czyta się szybko i przyjemnie. Na minus, że za dużo tu scen erotycznych. Gryzie to w oczy, po prostu. Zaletą są postacie z charakterem. Oczywiście plus za wydanie. Gdybym miała oceniać tę książkę, dałabym jej mocne trzy z plusem.

Ocena: 3+/6
©Tylko magia słowa
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć