Zbudzone furie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.07 / 5.00
liczba ocen: 16902
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
37.50 złpremium: 22.50 zł
-38% 22.90 zł
27.20 zł
31.50 zł
31.88 zł
Pozostałe księgarnie
31.86 zł
31.88 zł
33.38 zł
34.00 zł
37.50 zł
Opis:
Kontynuacja jednego z najsłynniejszych cykli SF ostatnich lat. Takeshi Kovacs wrócił do domu. Wokół pełno jest gangsterów, łowców nagród, sekt religijnych i rewolucjonistów, z których każdy chce uszczknąć coś dla siebie – z czego? Tego właśnie próbuje dociec Kovacs. Wśród narastającego chaosu tylko jedno jest pewne – w którymś momencie to właśnie on będzie musiał zginąć…
 

Takeshi Kovacs wrócił na Świat Harlana. Oceaniczną planetę, gdzie tylko pięć procent powierzchni wystaje nad niebezpieczne i nieprzewidywalne morza. I gdzie próba wzbicia się nad chmury czymś bardziej zaawansowanym technicznie od śmigłowca kończy się zestrzeleniem przez platformy orbitalne Marsjan.
Jednakże śmierć nie czyha tylko w morzach i na niebie. Na ziemi, od tropikalnych plaż i bagien Kossutha do lodowatych, rojących się od maszyn pustkowi Nowego Hokkaido utracone zostały z trudem wywalczone zdobycze quellistowskiej rewolucji. Wszystko kontrolują Pierwsze Rodziny, korporacje i yakuza.
Wiedziony pragnieniem zemsty za utraconą miłość Kovacs trafia w wir intryg politycznych i technologicznych tajemnic, które niosą ze sobą zbudzone duchy Świata Harlana i jego własnej, brutalnej przeszłości. Krążą pogłoski, że Quellcrista Falconer powstała z martwych, a na zlecenie Pierwszych Rodzin poluje na nią bezlitosny młody Emisariusz Kovacs, który spędził w przechowalni dwieście lat i nie zamierza dzielić się życiem z wypalonym, podstarzałym i zbrukanym przestępstwami sobą…

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Trzecia część rewelacyjnego s-f cyberpunk. Niesamowita wyobraźnia Autor plus sensacyjna fabuła czynią książkę wartą przeczytania nie tylko przez miłośników gatunku.

Inne proponowane
Warto zerknąć