Bezsenni - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
Ilość stron (szacowana): 308
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-30% 20.70 zł
20.90 zł
24.99 zł
28.49 zł
Pozostałe księgarnie
Opis:

W stolicy wybucha seria pożarów. W dziwny sposób łączą się one z błękitnym płomieniem, który nawiedza sny młodej blogerki, wabiąc przypadkowe ofiary i paląc je na popiół. Ktoś… lub coś morduje Bezsennych, ulubieńców Złotej Kaczki, niepodzielnie władającej magiczną Warszawą. A Herbert Kruk jak zwykle ma szczęście – lub pecha – znaleźć się w samym centrum wydarzeń...

Czy Herbert Kruk wygra wyścig z czasem i zdoła ponownie ocalić stolicę? Jakie intrygi rozgrywają się na Dworze Złotej Pani? Czy agent rosyjskiego Archiwum X okaże się sojusznikiem, czy może śmiertelnym wrogiem? Jaką cenę trzeba będzie zapłacić za pomoc rusałki? I wreszcie – czy warszawski czarodziej zdoła uratować swoją matkę, od lat zamkniętą w magicznym krysztale?

„Magiczna Warszawa pełna ognia, piękny i niebezpieczny dwór Złotej Pani, intryga, uroczy główny bohater – czyli Kruk po raz trzeci rzuca czar na czytelników. «Bezsenni» w niczym nie ustępują poprzednim częściom cyklu” – Magdalena Kubasiewicz, autorka „Spalić wiedźmę”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć