Bezsenni - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.67 / 5.00
liczba ocen e-booka: 75
Ilość stron (szacowana): 308
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
9.99 zł
21.59 zł
29.99 zł
32.57 zł
Pozostałe księgarnie
8.35 zł
Opis:

W stolicy wybucha seria pożarów. W dziwny sposób łączą się one z błękitnym płomieniem, który nawiedza sny młodej blogerki, wabiąc przypadkowe ofiary i paląc je na popiół. Ktoś… lub coś morduje Bezsennych, ulubieńców Złotej Kaczki, niepodzielnie władającej magiczną Warszawą. A Herbert Kruk jak zwykle ma szczęście – lub pecha – znaleźć się w samym centrum wydarzeń...

Czy Herbert Kruk wygra wyścig z czasem i zdoła ponownie ocalić stolicę? Jakie intrygi rozgrywają się na Dworze Złotej Pani? Czy agent rosyjskiego Archiwum X okaże się sojusznikiem, czy może śmiertelnym wrogiem? Jaką cenę trzeba będzie zapłacić za pomoc rusałki? I wreszcie – czy warszawski czarodziej zdoła uratować swoją matkę, od lat zamkniętą w magicznym krysztale?

„Magiczna Warszawa pełna ognia, piękny i niebezpieczny dwór Złotej Pani, intryga, uroczy główny bohater – czyli Kruk po raz trzeci rzuca czar na czytelników. «Bezsenni» w niczym nie ustępują poprzednim częściom cyklu” – Magdalena Kubasiewicz, autorka „Spalić wiedźmę”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć