ebook Byłam kochanką arabskich szejków - audiobook
3.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1242)

Byłam kochanką arabskich szejków - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.53
Audiobook - najniższa cena: 24.68
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
24.68 zł Lub 22.21 zł
25.33 zł Lub 22.80 zł
27.41 zł
29.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Laila Shukri, ukrywająca się pod pseudonimem popularna polska autorka, powraca do swoich czytelników z nową opowieścią o losach kobiet w krajach muzułmańskich. Byłam kochanką arabskich szejków to wstrząsająca relacja kobiety, która stała się ofiarą handlarzy żywym towarem.

Fabuła:

Julii wydaje się, że szczęście się do niej uśmiechnęło. Na jednej z dyskotek w miejscowym klubie poznaje przystojnego Syryjczyka Tarka, na widok którego jej serce zawsze bije szybciej. Dziewczyna zakochuje się w Tarku, a ten w dowód swojej miłości, proponuje jej wspaniałą i pasjonującą podróż do Dubaju. Zakochana Julia, nie przeczuwając nadciągającego niebezpieczeństwa, wyrusza w swoją najgorszą i najtragiczniejszą w skutkach podróż życia. Na miejscu czar natychmiast pryska, a Julia wpada w ręce ludzi, którzy zajmują się handlem żywym towarem. Kobieta doświadcza ogromnego koszmaru seksualnego zniewolenia. Oprawcy biją ją, znęcają się nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. Julii wydaje się, że jedynym wybawienie, który może wyzwolić ją z tego piekła jest śmierć.

Byłam kochanką arabskich szejków to szokująca prawda zawarta w relacji Laili Shukri, mówiąca otwarcie o procederze handlu kobietami, który w krajach arabskich wydaje się być na porządku dziennym. To ważny głos, który autorka daje skrzywdzonym kobietom, uzmysławiający z jednej strony ludzką naiwność, z drugiej zaś gotowość do krzywdzenia innego człowieka.

Audiobooka wysłuchasz w w rewelacyjnej interpretacji Ewy Abart.

Byłam kochanką arabskich szejków - audiobook od Laila Shukri możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć