ebook To jedno zdjęcie
3.45 / 5.00 (liczba ocen: 182) Ilość stron (szacowana): 500

To jedno zdjęcie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.94
Audiobook - najniższa cena: 21.53
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
17.94 zł Lub 16.15 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł
17.94 zł
22.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Spokojny Tom i żywiołowa Eni razem odkrywają sekrety Londynu, przy okazji odsłaniając również swoje. Dokąd ich to zaprowadzi – pokaże jedno, wyjątkowe zdjęcie… Piękna opowieść o uczuciu, które tli się niczym drobna iskra, i tylko czeka, by wybuchnąć wielkim, miłosnym płomieniem.

Eugenia Lipiec wie, czego chce, i zwykła sięgać po to bez wahania. Gdy dostaje propozycję wyjazdu do Londynu, nie zastanawia się długo i wyrusza w drogę, która ma ją zaprowadzić na szczyty świata mody. Podąża za marzeniem, by zostać top model. Nie jest to jednak łatwe, tym bardziej że gdy trzeba iść na ustępstwa, wrodzona duma lubi wpędzać w coraz to większe kłopoty...
Spragniona przygód Eugenia rzuca się w wir wydarzeń. Gdy na swojej drodze do szczęścia spotyka mężczyznę, który pochodzi z odmiennego świata, w którym królują prawo i porządek z wrodzonym wdziękiem postanawia przeciągnąć go na swoją stronę, świetnie się przy tym bawiąc. Spokojny Tom i żywiołowa Eni razem odkrywają sekrety Londynu, przy okazji odsłaniając swoje. Dokąd ich to zaprowadzi, pokaże jedno, wyjątkowe zdjęcie…

To jedno zdjęcie od Dorota Milli możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
To jedno lato, To jedno spojrzenie i To jedno zdjęcie można czytać niezależnie, ale mi się udało po kolei i nie żałuję. To jedno zdjęcie opowiada o losach koleżanki naszych głównych bohaterek z poprzednich dwóch części. Tym razem autorka zabiera nas do świata mody. Jest ciekawie, intrygująco, tajemniczo... Zapraszam!

Eugenia Lipiec - znana pod pseudonimem Eni Red dostaje propozycję wyjazdu do Londynu, porzuca agencję modelek w Warszawie i rusza na podbój świata. Piękna dziewczyna z rudymi włosami, wie czego, a jej marzeniem jest dojście na szczyt świata mody.

Kto zna ten świat, wie że nie jest to takie kolorowe jak na zdjęciach. Dzięki autorce czujemy się zmęczone razem z Eugenią stojąc w długich kolejkach na castingach, czekając na kolejne zdjęcie, wyjście na wybieg. Czujemy się winne jeśli przytyjemy choć 1 cm... bo w tym świecie mierzy się to w cm, a nie w kg. Eugenia zaczyna mieć kłopoty i to też te związane z jej przeszłością w Warszawie.

Autorka po raz kolejny mnie zauroczyła. Pokazuje nam powoli od kuchni jak wygląda praca modelki, poranne wstawanie, balowanie nocami, piękny wygląd niezależnie od samopoczucia. Nic nie jest takie jak się wydaje. Jako fanka "Top model" z wielką chęcią przeczytałam tę książkę i do tego też Was zachęcam. Jest to świat brutalny i bezlitosny, o czym nie często się mówi tym młodym dziewczynom marzącym być drugą Joanną Krupą.

Dzięki autorce czułam się jakbym zwiedziła Londyn, w którym nie byłam. Książka czyta się sama, bardzo kibicowałam Eni w tym by być szczęśliwą.

Mam nadzieję, że autorka pokusi się i opisze jeszcze Florkę.... Ja już się nie mogę doczekać....

Ocena: 5/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć