ebook Dziewczyny z Dubaju
2.19 / 5.00 (liczba ocen: 37)

Dziewczyny z Dubaju
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
E-book - najniższa cena: 26.18
Audiobook - najniższa cena: 33.15
wciąż za drogo?
26.18 zł Lub 23.56 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
34.00 zł
-5% 26.18 zł
27.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dziewczyny z Dubaju, książka dziennikarza śledczego, Piotra Krysiaka, to dla miłośników reportażu pozycja wręcz obowiązkowa. Autor przedstawia czytelnikowi wyniki swojego drobiazgowego śledztwa w sprawie jednego z największych biznesów na świecie – prostytucji i powiązanego ściśle z tą profesją stręczycielstwa.

Kobiety, którym zdawało się, że wyjazd do pracy do Dubaju jest ich życiową szansa, nie miały pojęcia w jaką wpadną tam pułapkę. Były jednak też takie, które decydowały się na ten krok świadomie i wiedziały, że na miejscu będą sprzedawały swoje ciało za ogromne pieniądze. Po przyjeździe na miejsce, kiedy okazało się czym tak naprawdę będą musiały się zajmować, niektóre podejmowały ucieczkę. Te, które zostawały musiały spełniać najbardziej wyszukane i wyuzdane fantazje znanych na całym świecie bogaczy. Jak twierdziły, do każdej pracy można się przyzwyczaić, jednak najgorszy byłby wstyd, gdyby ktokolwiek z pozostającej w kraju rodziny dowiedział się czym zajmuje się żona, córka, matka.

Ten szokujący reportaż uzmysłowi czytelnikowi całkowita prawdę związaną z seksbiznesem oraz wskażę osoby za niego odpowiedzialne. Ten e-book to przełamanie tabu, głos kobiet, które doświadczyły tego na swoich ciałach. To wreszcie wydobycie na światło dzienne tematu, o którym wszyscy wiedzą, ale nikt nie chce o nim głośno mówić.

Dziewczyny z Dubaju od Piotr Krysiak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć