ebook Klan Czerwonego Lisa
4.64 / 5.00 (liczba ocen: 9)

Klan Czerwonego Lisa
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
E-book - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
-45% 17.90 zł
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
26.07 zł 20% rabatu
26.40 zł Lub 23.76 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
-42% 18.90 zł
23.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Świetna wiadomość dla fanów kultowej serii Johna Flanagana. „Królewski zwiadowca” nie zakończył bestsellerowego cyklu – oto jego trzynasty tom. Zamek Araluen potrafi się oprzeć każdemu szturmowi nieprzyjaciela,– co jednak się stanie, gdy wróg znajduje się już w środku?

Maddie większość swojego czasu poświęca szkoleniu się na zwiadowcę – pod okiem legendarnego Willa Treaty’ego uczy się łucznictwa, rzucania nożem, sztuki podchodów oraz walki wręcz.
Na jeden miesiąc w roku musi jednak wrócić do domu i stać się księżniczką Madelyn. Maddie, zmuszona zachować swoje powiązania ze zwiadowcami w tajemnicy, nudzi się w zamku, szczególnie kiedy dowódca zwiadowców, Gilan, oraz sir Horace wyjeżdżają, by zbadać sprawę niepokojów na północy kraju.
Gdy jednak Maddie odkrywa wskazówki świadczące o tym, że Zamkowi Araluen może zagrażać niebezpieczny spisek, wie, że jej rodzina znajduje się w niebezpieczeństwie. Czy uda się pokrzyżować plany zdrajców, zanim dostaną się do Zamku Araluen? Kim jest mężczyzna w lisiej masce?

Klan Czerwonego Lisa od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Od samego życzenia sobie czegoś niczego się nie osiągnie.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć