Order - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.60 / 5.00
liczba ocen e-booka: 95
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
14.49 zł
29.99 złpremium: 17.99 zł
21.59 zł
29.99 zł
32.57 zł
Pozostałe księgarnie
12.13 zł
Opis:

Magia wróciła do Warszawy, a wraz z nią kłopoty – zaginął ważny dla bezpieczeństwa stolicy artefakt. Prowadzone zwykłymi metodami śledztwo nie daje rezultatów, do akcji wkracza więc Herbert Kruk.

Kto planuje wyrządzić krzywdę pozbawionej ochrony Warszawie i jej mieszkańcom? Jaką moc kryje w sobie Order, który miasto otrzymało kilkadziesiąt lat temu z rąk potężnego maga i dlaczego został skradziony?
„Coś się wydarzy” – mówią ogłoszenia w autobusach. Czy ponure przeczucia Herberta się sprawdzą? Jakie sekrety skrywają tajemnicze tunele, położone głęboko pod Warszawą? Tropy prowadzą w różne miejsca, a czasu jest jak zwykle za mało...

„Wpędzić maga w kłopoty to jedno, ale wplątać tak ciekawie i zabawnie, jak to zrobił Marcin Jamiołkowski, to naprawdę wyższa szkoła jazdy. Dawno się tak świetnie nie bawiłem, czytając książkę polskiego autora. Dodatkowy plus za podejście do magii oraz legend. Naprawdę pomysłowa urban fantasy” – Romuald Pawlak, autor bestsellerowych powieści „Armia ślepców”, „Inne okręty” i „Rycerz bezkonny”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć