ebook Żywego ducha
2.81 / 5.00 (liczba ocen: 172)

Żywego ducha
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
25.11 złpremium: 16.20 zł Lub 16.20 zł
20.90 zł Lub 18.81 zł
22.95 zł
25.11 zł Lub 22.60 zł
27.00 zł
21.00 zł
21.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Żywy duch i duchy

Oto Jerzy Pilch jakiego nigdy dotąd nie czytaliśmy! Ostatni na statku szaleńców

Zagłada cicha jak kot? Potop bez opadów? Terrorystyczny atak z nieba? Globalne wyludnienie? Apokalipsa rozgrywa się w języku. Świat kończy się, bo milknie. Dalekie głuche pożary. Nie ma do kogo gęby otworzyć. Przed aniołem śmierci, który przeszedł przez Warszawę, uchodzi jedynie pisarz — odludek . Można powiedzieć trafił żywy duch na swego. Po kolejnych próbach nawiązania kontaktu z kimkolwiek i gdziekolwiek nie może się dłużej łudzić. Został sam. I to sam w sensie ścisłym.

Co może robić ostatni człowiek na świecie? Wyruszyć przed siebie? Spać w najlepszych hotelach? Bezkarnie wynosić książki z księgarń i markowe ubrania z najlepszych butików? To co zwykle: łudzić się kasą? Pielęgnować samotność, czyli życie? Gorączkowo upajać się własną wyjątkowością? Tylko właściwie po co? A przedtem było po co? Czy przedtem i potem to jest aż tak wielka różnica? Widziadła coś do niego mówią — nie wie co, bo nie wie, czy są z tego świata? A my? Jesteśmy jego urojeniami? — Jerzy Pilch

Żywego ducha od Jerzy Pilch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To brawurowa opowieść o samotności w otaczającym nas świecie, który podsuwa nam, dzień po dniu fałszywy obraz obfitości. Świetna rzecz, Pilch pokazuje, że bez drugiego człowieka wszystkie skarby świata to nic nie warte bzdury. Rzekłbym nawet, że ta proza to tęsknota za miłością, a przynajmniej za przyjaźnią, ale przecież mogę się mylić.
    Polecam tę książkę.

Warto zerknąć