ebook Roar
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 6481) Ilość stron (szacowana): 376

Roar
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.72
wciąż za drogo?
27.53 złpremium: 17.76 zł Lub 17.76 zł
20.72 zł 20% rabatu
23.09 zł Lub 20.78 zł
29.60 zł Lub 26.64 zł
23.08 zł
24.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Pierwszy tom cyklu Łowcy Burz.

Aurora, jako jedyna dziedziczka królewskiego rodu Stormlingów, od dziecka jest przygotowywana do roli potężnej królowej. Inteligentna, odważna i uczciwa, nie ma jednak w sobie magii niezbędnej, by chronić królestwo Pavanu i poddanych. Aby zachować sekret córki i ocalić kraj, matka Aurory aranżuje małżeństwo z księciem z innego królestwa. Początkowo Cassius wydaje się idealnym rozwiązaniem wszystkich problemów, jednak gdy Aurora poznaje kolejne tajemnice księcia, przyszłość u jego boku zaczyna ją przerażać Pewnej nocy, gdy wymyka się z pałacu, aby śledzić swego wybranka, trafia na czarny rynek, gdzie nielegalnie handluje się magią burzy tym, czego jej brakuje.

Roar od Cora Carmack możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Cora Carmack nie najgorzej poradziła sobie z fantastyką młodzieżową. Choć Roar przypomina nieco trylogię Grisha autorstwa Leigh Bardugo, to jest w tej książce coś, co daje nadzieję na dobrą kontynuację. Czyta się ją w porządku, potrafi wciągnąć, a kreacja świata jest poprawna. Nieco irytujący mogą być bohaterowie, ale książka ta zasługuje na szansę.Ocena: 4/6

©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć