ebook Gliny z innej gliny - audiobook
3.67 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 327)

Gliny z innej gliny - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.80
Audiobook - najniższa cena: 26.71
wciąż za drogo?
26.71 zł Lub 24.04 zł
29.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
26.91 zł
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Opowiadania i prozy, których bohaterem jest niepokorny komisarz oraz Lublin od lat 20. do 80. XX wieku. A nawet w XXI wieku! Wyborna lektura dla miłośników serii oraz wielbicieli dobrych kryminalnych historii, tym bardziej że Autor zaprosił do udziału w tym przedsięwzięciu Ryszarda Ćwirleja, Roberta Ostaszewskiego i Andrzeja Pilipiuka.

Jak zapowiadał po opublikowaniu Czasu Herkulesów, dziewiątej i ostatniej powieści z Zygą Maciejewskim, Marcin Wroński pomysłowo i ciekawie zamyka swój kryminalny cykl retro.
Na pożegnanie w tomie Gliny z innej gliny zbiera opowiadania i prozy, których bohaterem jest niepokorny komisarz oraz Lublin od lat 20. do 80. XX wieku. A nawet w XXI wieku! To wyborna lektura dla miłośników serii oraz wielbicieli dobrych kryminalnych historii.
Autor zaprosił do udziału w tym przedsięwzięciu Ryszarda Ćwirleja, Roberta Ostaszewskiego i Andrzeja Pilipiuka, których opowiadania z Zygą Maciejewskim są prawdziwą ozdobą zbioru i wzruszającym literackim podziękowaniem dla sławnego kolegi po piórze.

Gliny z innej gliny - audiobook od Ryszard Ćwirlej, Robert Ostaszewski, Andrzej Pilipiuk, Marcin Wroński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć