ebook Zmysłowa idealna żona
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 1472)

Zmysłowa idealna żona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.62
27.90 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
23.62 zł Lub 21.26 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
23.72 zł
25.50 zł
27.90 zł
Inne proponowane
Kate i Price’a Lewisów łączyło małżeństwo idealne – miłość, udane kariery i wspaniałe mieszkanie w mieście. Kiedy jednak Price ginie w katastrofie samolotu podczas podróży służbowej, bajka umiera razem z nim. Tak przynajmniej się Kate wydaje, ale los przygotuje dla niej zaskakującą niespodziankę…
 

Mija rok, a Kate nadal nie może się z tym pogodzić. Przechodzi żałobę tak intensywnie, jak intensywnie kochała Price’a. Gdy szwagierka namawia ją na babskie wakacje – trzy tygodnie na wyspie na południowym Pacyfiku – Kate się zgadza. W willi równie ustronnej jak sama wyspa zamieszkują we dwie, a przynajmniej tak jej się wydaje do chwili, kiedy na plaży natyka się na ducha. Price żyje.
Ich ponownemu spotkaniu daleko do ideału. Kate dochowała wierności zmarłemu mężowi, ale teraz domaga się wyjaśnień. Zamiast nich otrzymuje zagadkową propozycję – może wrócić za trzy tygodnie do domu sama albo zniknąć z Price’em… Na zawsze.
Emocje szaleją, namiętność płonie jasnym ogniem, a Kate mierzy się z wyborem niemożliwym. Czy Price zdoła odzyskać żonę? A może jego tajemnice rozdzielą ich na zawsze?

Zmysłowa idealna żona od Helen Hardt, Meredith Wild możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zaczynając od okładki - nie ma tu jakiegoś szału. Pasuje do poprzedniego tomu z racji tego, że dominuje tutaj szarość. Tu mamy różowy akcent, a w poprzednim był pomarańczowy jak dobrze pamiętam.

Przechodząc do autorek - znów nie idzie się zorientować, kto napisał którą część książki. Oczywiście jest to plusem ponieważ nie ma tego zróżnicowania jakie czasem czuć na kilometr czytając powieści pisane w duecie lub więcej.Niewątpliwą zaleta jest również to, że czytając tę książkę, można odpocząć. Odetchnąć od codziennych trudności, problemów.
Pochłania się drugi tom bardzo szybko, przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie czytając ją tylko i wyłącznie w drodze do pracy, dwa, może trzy dni z rzędu? Lekkość pióra, a co za tym idzie wszystko jest piękne i przyjemne.
ALE.
Ta seria na pewno nie może być czytana przez osoby, które nie tolerują erotyków. Bo głównie jest to na tym oparte. Sceny seksu, ciągle to samo, a w dodatku takie bez emocji. I to jest największy minus. Bo gdyby jeszcze to miało ręce i nogi, chociaż trochę emocji, no ciut ciut - to byłoby dobrze. A tak... Niezbyt mi się chciało czytać te same niemal sceny, średnio raz na dwie, trzy strony? W każdym bądź razie jest tego dużo, naprawdę.
Nie uważam tej lektury za beznadziejną, ale nie jest też z wyższej półki, tylko z takich przeciętnych. Ale zapewne sięgnęłabym po nią raz jeszcze by po prostu odetchnąć od tego, co mnie otacza.

Co do bohaterów... Niestety, ale nie ujęli oni mojego serca. Sympatii też nie zdobyli. Wydawali mi się tacy prości, bezpłciowi i neutralni. Może dlatego niezbyt przypadli mi do gustu? Pewnie tak. Zdecydowanie bardziej polubiłam bohaterów z części Zmysłowa dziewczyna z miasta. Tym razem to nie to, niestety. Wiem, że może ja jestem wybredna, inni czytelnicy mogli ich polubić, ale ja jakoś... Nie.

Co mnie zaciekawiło? Sam wątek zniknięcia Price'a i szkoda, że nie został on bardziej rozwinięty. Wprawdzie wszystkiego się dowiadujemy, ale uważam, że można to było jakoś jeszcze dokręcić, coś dodać, poplątać - wtedy byłaby to niebywała historia, a tak ,jest to bardzo prosta powieść. Z początku odnosiłam wrażenie, że jest to początek niemal spisany z książki Corinne Michaels - Consolation. Ale odetchnęłam z ulgą po chwili wstrzymania oddechu, że to jednak nie jest spisane. ;)

Ta recenzja jest bardzo uboga, ale nic nie mogę na to poradzić. Reasumując więc, jest to lekki erotyk z wątkiem obyczajowym w tle, gdzie jakaś sensacja również się kryje, ale nie poprowadzona należycie nie wzbudza żadnych emocji. Uważam, że autorki mogły się bardziej postarać, wtedy mogłoby wyjść z tego coś zdecydowanie lepszego.

Jako odmóżdżacz jak najbardziej - ale żadnych głębszych treści tu nie ma.

Czy polecam? Jeśli macie ochotę na zabicie czasu lub odejście od rzeczywistości, jeśli lubicie erotyk i sceny seksu w książkach nie są wam obce ani obrzydzające - śmiało. W przeciwnym razie - wtedy nie polecam. To jak, skusicie się?

Ocena: 3/6
©Tylko magia słowa
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć