ebook Ślepa zemsta
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 4233) Ilość stron (szacowana): 371

Ślepa zemsta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 12.64
12.64 złpremium: 7.58 zł Lub 7.58 zł
19.99 zł
22.99 zł
23.00 zł Lub 20.70 zł
17.99 zł
18.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

W Nowym Orleanie, zniszczonym przez huragan Katrina, policja dokonuje makabrycznego odkrycia - na składowisku lodówek w jednej z zamrażarek leży sześć kobiecych dłoni. Brak jakichkolwiek śladów powoduje, że śledztwo prowadzone przez trzymającą się twardo regulaminu kapitan Patti O’Shay zostaje umorzone.

Dla Patti to duży wstrząs, zwłaszcza że przeżywa też osobistą tragedię. Jej mąż, kapitan policji, został brutalnie zamordowany, prawdopodobnie przez grasujących w zniszczonym mieście szabrowników.

Po dwóch latach policja odkopuje w miejskim parku zwłoki kobiety pozbawione prawej dłoni. Patti znów prowadzi śledztwo, z tym większą determinacją, że w pobliżu miejsca zbrodni odnaleziono odznakę jej męża. Tym razem jednak postanawia odrzucić wszystkie zasady, którymi się  kierowała. Naraża na szwank nie tylko karierę zawodową, ale także własne życie...

Ślepa zemsta od Erica Spindler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Reguły są dla nieudaczników. Jeśli chcesz coś osiągnąć na tym świecie, musisz dbać o własny interes.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć