ebook Śmierć Magów z Yara
2.74 / 5.00 (liczba ocen: 447) Ilość stron (szacowana): 374

Śmierć Magów z Yara
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Self-publishing
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 16.99
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
16.99 zł Lub 15.29 zł
Inne proponowane

Przygodowa powieść w konwencji klasycznej fantasy. Młody następca tronu podupadającego państwa, a szerzej patrząc - całego świata, decyduje się na walkę z siłami Zła, które przypadkowo zaszczepione w jego świecie, wykorzystało nieuwagę, naiwność i lekkomyślność kolejnych władców, by zdominować świat i prowadzić do jego zagłady. 
   Na piewrszy rzut oka wydaje się, że jest to zagłada nieuchronna i nieunikniona, ale Malcon, uważa, że jest jeszcze szansa na ratunek. Wyrusza na wyprawę, która albo przyniesie mu heroiczną śmierć, a jego światu zagładę, albo pozwoli uratować żywot i istnienie całego Uniwersum.
   Do dzieła popycha go rozpacz i nadzieja, zyskuje pomoc, ale czy wystarczającą? Przeżyje wiele niebezpiecznych przygód, otrze się o śmierć, będzie się żywić nadzieją, a do czynów popychać go będzie rozpacz i obowiązek wobec ludzkości. 
   Czytając, trzymajcie kciuki!

Śmierć Magów z Yara od Eugeniusz Dębski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć