Śmierć w Breslau
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 2919) Ilość stron (szacowana): 256

Śmierć w Breslau
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - polecana oferta: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 25.19
wciąż za drogo?
17.39 zł
19.90 zł
26.96 zł Lub 24.26 zł
-21% 22.90 zł
23.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wrocław, maj 1933 roku. Wstrząsająca zbrodnia. Zmasakrowane zwłoki dwóch kobiet. Tajemnicze zdanie napisane krwią ofiar. I wszędzie skorpiony. Idealna sprawa dla Eberharda Mocka. W mrocznym i posępnym Wrocławiu, gdzie w każdym zaułku złodzieje i mordercy czekają na ofiarę, rządzi przemoc i korupcja. Wysoko postawieni notable oddają się hazardowi i rozpuście, przekupna policja walczy o władzę. W mieście zarażonym doktryną hitlerowską pewien komisarz gustuje w dość nietypowej rozrywce. Grywa w szachy (według własnych zasad) z pięknymi roznegliżowanymi pannami. To Mock, którego z domu rozkoszy może wyciągnąć tylko kolejna zbrodnia.

Śmierć w Breslau od Marek Krajewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Mock to drań.

  • Awatar

    Chyba dobrze się stało, że swoją przygodę z Panem Markiem Krajewskim zacząłem od cyklu z Edwardem Popielskim, zostawiając Eberharda Mocka na później. Po lekturze Śmierci w Breslau, pomyślałem sobie, że gdyby stało się odwrotnie, mógłbym całkowicie porzucić znajomość z tym autorem.
    Śmierć w Breslau nie jest złym kryminałem. Ma swój klimat, który tak cenię u Marka Krajewskiego. Przedstawiony w książce obraz Wrocławia jest aż gęsty od rozgrzanego powietrza i śmierdzący zepsuciem, toczącym świat wszędobylskich prostytutek oraz wszelkiego rodzaju elementu przestępczego. Może moje podejście do Eberharda Mocka zmieni się po kolejnych lekturach cyklu z Wrocławiem w tle, jednak na razie o wiele bardziej do gustu przypadł mi komisarz Edward Popielski.
    Uważam, że w Śmierci w Breslau watek kryminalny został trochę przekombinowany i to mi właśnie nie pasowało, wpływając na moją końcową ocenę.

Warto zerknąć