ebook Marionetka
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 733)

Marionetka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 21.82
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.82 zł Lub 19.64 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.32 zł
23.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

„Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką, nie da się mnie naprawić”. Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona i upokorzona. Poznała sekrety chłopaków z Elite Kings Club. Zostało jej bardzo mało czasu. Jeden zły krok, jedna zła decyzja mogą sprawić, że dziewczyna zniknie na zawsze…

Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii „Elite Kings Club”!
Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Madison zdobywa fałszywe dokumenty i szybko opuszcza kraj. W ucieczce towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka, która też nie ma nic do stracenia. Dziewczyny będą szukały bezpiecznego miejsca jak najdalej od „Królów”, a w szczególności od jednego z nich.
Od tej chwili Madison będzie musiała uważać i stale oglądać się za siebie. Jednak czy podróż na koniec świata wystarczy? Jak długo będzie ignorować uczucie, które zrodziło się do bardzo złego chłopaka?
Kontynuacja jednego z najbardziej mrocznych romansów z półki dark. Fascynująca, igrająca z zasadami moralnymi historia, której nie można odłożyć nawet na chwilę!

„Nieprzewidywalność, mrok, niebezpieczeństwo, tajemnice, perfekcja pod każdym względem. Amo jeszcze nigdy mnie nie zawiodła” – Birdy Rhodes

„Czekałam na kontynuację tej serii jak oszalała, a teraz czekam na premierę trzeciego tomu. Jak to wytrzymać?” – „Niegrzeczne książki”, Agata Wołosik-Wysocka

„Głowa mi po prostu pęka, a i tak chce jeszcze i jeszcze więcej!” – Heather Barnes

Marionetka od Amo Jones możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kiedy zakochujesz się w diable, uważaj, żeby nie wylądować twarzą do ziemi z sercem przebitym jego rogami.
Tylko ty widzisz światło tam, gdzie inni widzą mrok, Madison.

Nie wiem czy zacząć od pozytywnych czy negatywnych stron tej pozycji, ale po chwilowych przemyśleniach stwierdzam, że zacznę od tego czego jest mniej i zmieści mi się to w jednym akapicie, a mianowicie minusy. Gdy skończyłam czytać książkę miałam mieszane uczucia i naprawdę się zdziwiłam, że znalazłam tylko parę niepasujących mi rzeczy, ale po chwili zorientowałam się dlaczego tak było. Mój mętlik w głowie powstał tylko i wyłącznie dlatego, że Marionetka była niezwykle chaotycznie napisana i ciężko momentami było się zorientować, o co akurat chodzi, ale muszę przyznać, że nawet to nie odebrało mi przyjemności z lektury. Drugim mankamentem, który mnie niezwykle drażnił to irytująca, główna bohaterka. Trochę szkoda, że od początkowych wydarzeń nie zmądrzała, no ale koniec końców dało się ją jakoś strawić, bo nawet udawało jej się zrobić coś zaskakującego i niepodobnego do niej. I na tym kończy się moje marudzenie, czas aby w końcu przejść do pozytywnych stron tej powieści.

Kolejny raz urzekł mnie tutaj klimat, który udziela się czytelnikowi już na początku. Uwielbiam mroczne książki owiane tajemnicą, więc to nic dziwnego, że przypadła mi ona do gustu. Po pierwszym tomie miałam więcej pytań niż odpowiedzi i muszę Wam powiedzieć, że tutaj wcale nie jest lepiej. Autorka sprytnie żongluje informacjami, niby rzuca rozwiązanie, ale przy okazji zostawia kolejną niewiadomą. Bardzo sprytnie. Dlaczego? No bo żeby poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania, chcąc czy nie trzeba będzie sięgnąć po ostatnią część.

Wydaje mi się, że Marionetka jest spokojniejsza, jest mniej brutalna i wulgarna, chociaż nie można narzekać na całkowity tego brak, więc jeśli komuś to w Srebrnym Łabędziu przeszkadzało, tak tutaj nie powinno się to rzucać zbytnio w oczy. No i oczywiście warto wspomnieć o relacji Madison z Bishoptem, która tylko dezorientuje czytelnika i sprawia, że już nie jest się pewnym co do uczuć, które ich łączą. Nienawiść? Miłość? Pożądanie? A może wszystko naraz? Nie powiem, ale ta para mocno mnie intryguje i sprawia, że mimo wszystko chce poznać ich dalsze losy i zobaczyć jak zakończy się ta znajomość.

Kiedy zakochujesz się w diable, uważaj, żeby nie wylądować twarzą do ziemi z sercem przebitym jego rogami.

Muszę jednak przyznać, że ten tom podobał mi się bardziej niż poprzedni, bo wydaje mi się, że jest bardziej dopracowany i bohaterowie nie są już tacy płascy, mają więcej ludzkich cech, które sprawiają, że stają się bardziej rzeczywiści. Czy polecam? Jak najbardziej! Jest to intrygująca lektura, która wciąga od pierwszej strony, co bardzo rzadko się zdarza. Z pewnością dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń i sprawi, że będziecie chcieli więcej.

Ocena: 4/6
©Czytam w pociągu
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć