ebook A ja żem jej powiedziała... - audiobook
3.38 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12208)

A ja żem jej powiedziała... - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.61
Audiobook - najniższa cena: 26.20
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
26.20 zł Lub 23.58 zł
27.00 zł
27.96 zł Lub 25.16 zł
32.90 zł
26.30 zł
29.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka – petarda! Wydawało się, że nic już nas nie zaskoczy w internecie. I wtedy pojawiła się ona – Katarzyna Nosowska. Śmieszna gęba, która mówi mądrze o życiu. Prosto, zwięźle, szczerze, bez owijania w bawełnę. Ze zrozumieniem, bez pouczania. O show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Ciepło i serdecznie. Tylko kilka zdań, a Kaśka zabije cię miłością!

Kaśka mówi o show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. O druzgocącym wpływie portali społecznościowych na nasze życie, o dylematach partnerstwa, problemach w okiełznaniu nastolatków, o miłości do jedzenia i terrorze rynku reklamowego. O tym jak kochać i nie kochać. O tym że czarny nie wyszczupla, a seks tantryczny nie polega tylko na faszerowaniu, faszerowaniu, faszerowaniu.
Nosowska jest szczerą, dojrzałą i oryginalną obserwatorką rzeczywistości. I ma to, czego brakuje teraz wszystkim – dystans do samej siebie. 
Nieoczywiste, głębokie, błyskotliwe, świetnie napisane i bawiące do łez.
Kaśka zabije cię miłością!
Książkę czyta Katarzyna sama autorka.

A ja żem jej powiedziała... od Katarzyna Nosowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć