ebook Wege: Dieta roślinna w praktyce
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 79)

Wege: Dieta roślinna w praktyce
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 68.19
wciąż za drogo?
73.47 złpremium: 47.40 zł Lub 47.40 zł
68.19 zł Lub 61.37 zł
79.00 zł
79.00 zł
79.00 zł Lub 71.10 zł
69.20 zł
79.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

„Wege – dieta roślinna w praktyce” to przewodnik po diecie roślinnej, który powinien przeczytać każdy wegetarianin, weganin oraz dietetyk. To ponad 300 stron praktycznej wiedzy o składnikach odżywczych, na które w diecie wegańskiej warto zwrócić uwagę. W książce znajdują się przykładowe zestawienia produktów, jadłospisów oraz informacje o składnikach, które należy suplementować. Jest to przegląd wiadomości na temat diet roślinnych, ich korzystnego wpływu na zdrowie oraz informacji o potencjalnych niedoborach i ich skutkach. Z książki można dowiedzieć się jakie znaczenie dla organizmu mają poszczególne składniki odżywcze i gdzie ich szukać w produktach roślinnych, jak powinny wyglądać prawidłowo zbilansowane posiłki oparte na żywności pochodzenia roślinnego, w jaki sposób bilansować dietę dla osób dorosłych, ale również kobiet ciężarnych, dzieci, osób starszych oraz aktywnych fizycznie. Znajdują się też praktyczne porady na temat robienia zakupów i komponowania posiłków.

 

Książka napisana prostym językiem, dzięki czemu treści w niej zawarte będą zrozumiałe zarówno dla specjalistów żywienia, jak i dla osób nie związanych z dietetyką, które chcą poznać dietę roślinną. Jednocześnie wszystkie informacje zawarte w poradniku są poparte badaniami naukowymi oraz własnym doświadczeniem autorki.

Wege: Dieta roślinna w praktyce od Danuta Gajewska, Iwona Kibil możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć