ebook Miliard odsłon dziennie. Ewangelia - najpraktyczniejsza książka świata - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Miliard odsłon dziennie. Ewangelia - najpraktyczniejsza książka świata - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 28.71
wciąż za drogo?
33.00 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
28.71 zł
29.00 zł
Inne proponowane
Po co czytać Ewangelię i jak praktycznie z niej korzystać? Dla kogo Jezus był w stanie narazić cały ówczesny Episkopat? W czym Ewangelia jest podobna do przepisów kulinarnych? Dlaczego nie zawsze warto mierzyć pracę efektami? Jak w każdej sytuacji nauczyć się dostrzegać dobro? Z precyzją biblisty i góralską prostotą oraz humorem na te i inne pytania odpowiada ks. dr Wojciech Węgrzyniak.
 

„To jest najważniejsza konferencja w moim życiu. Gdyby zostały mi trzy godziny życia - poświęciłbym je na powiedzenie tej konferencji” – ks. Wojciech Węgrzyniak

Każdego dnia na świecie Ewangelia czytana jest ponad miliard razy. To więcej dziennych odsłon niż mają najbardziej popularne utwory muzyczne świata w ciągu miesięcy czy lat. Propozycja, jaką daje Ewangelia (czyli Dobra Nowina) bije na głowę najlepsze oferty sprzedażowe świata.
Dlaczego tak jest?
Bo to najbardziej wszechstronna, najbliższa życiu i najpopularniejsza książka świata, która – niezmiennie od tysięcy lat – przynosi odpowiedzi na najbardziej nurtujące ludzi pytania.
– Po co czytać Ewangelię?
– Jak praktycznie z Niej korzystać?
– Jaki realny wpływ może mieć na Twoje życie?
Z precyzją biblisty i góralską prostotą oraz humorem opowiada ks. dr Wojciech Węgrzyniak.

„Jeśli istnieje książka, o której można powiedzieć, że jest najpraktyczniejszą książka świata – to jest nią właśnie Ewangelia” – ks. Wojciech Węgrzyniak"

Do audiobooka dołączony jest plik PDF, liczący 23 strony, z materiałami uzupełniającymi treść nagrania.

Miliard odsłon dziennie. Ewangelia - najpraktyczniejsza książka świata - audiobook od Wojciech Węgrzyniak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć