77 Moc przebaczenia - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria: /
średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
27.60 zł
33.00 zł
33.00 zł
34.55 zł
Pozostałe księgarnie
Opis:
To nie jest instrukcja dla naiwnych, ale podręcznik „Jak być szczęśliwym”. Przebaczenie to styl życia ludzi wolnych. Marcin Zieliński w tej książce pokazuje, jak uzdrawiające jest przebaczenie i jak wielką silę i radość daje w codziennym życiu.
 

„Panie, ile razy mam przebaczać, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy”./Mt 18, 21–22/
Okazuje się, że dla chrześcijanina przebaczenie to nie opcja, a konieczność. Co więcej – przebaczenie powinno być swoistym stylem życia. Złorzeczą Ci? – błogosław. Krzywdzą Cię? – módl się za oprawców. Oszukują Cię? – przebacz.
Instrukcja dla naiwnych? Nic podobnego. Takie są zasady Królestwa Niebieskiego. Bez przebaczenia nie doznamy pełnego błogosławieństwa w naszym życiu duchowym i cielesnym.Nawet jeśli uważasz, że ktoś nie zasługuje na Twoje przebaczenie… Ty zasługujesz na to, aby przebaczyć, bo nieprzebaczenie najbardziej uderza w Ciebie i Twoją wolność. „Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie?” /Mt 5,46/
Z mocą o przebaczeniu, stwórczej sile słowa i skuteczności zasady: „zatroszcz się o sprawy Boga, a On zatroszczy się o Ciebie”. Zmierz się z arcyważnymi pytaniami dotyczącymi Twojego życia:
– Czy przebaczyłeś swoim rodzicom?
– Czy przebaczyłeś sobie?
– Czy potrafisz wybaczać bliskim?
– Jak traktujesz tych, którzy Ci źle życzą?
– Czy swoimi słowami błogosławisz, czy przeklinasz?
– Czy przebaczyłeś Bogu?

Do audiobooka dołączony jest plik PDF, liczący 23 strony, z materiałami uzupełniającymi treść nagrania.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć