ebook 77 Moc przebaczenia - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

77 Moc przebaczenia - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 29.00
wciąż za drogo?
33.00 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
29.00 zł
29.40 zł
Inne proponowane
To nie jest instrukcja dla naiwnych, ale podręcznik „Jak być szczęśliwym”. Przebaczenie to styl życia ludzi wolnych. Marcin Zieliński w tej książce pokazuje, jak uzdrawiające jest przebaczenie i jak wielką silę i radość daje w codziennym życiu.
 

„Panie, ile razy mam przebaczać, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy”./Mt 18, 21–22/
Okazuje się, że dla chrześcijanina przebaczenie to nie opcja, a konieczność. Co więcej – przebaczenie powinno być swoistym stylem życia. Złorzeczą Ci? – błogosław. Krzywdzą Cię? – módl się za oprawców. Oszukują Cię? – przebacz.
Instrukcja dla naiwnych? Nic podobnego. Takie są zasady Królestwa Niebieskiego. Bez przebaczenia nie doznamy pełnego błogosławieństwa w naszym życiu duchowym i cielesnym.Nawet jeśli uważasz, że ktoś nie zasługuje na Twoje przebaczenie… Ty zasługujesz na to, aby przebaczyć, bo nieprzebaczenie najbardziej uderza w Ciebie i Twoją wolność. „Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie?” /Mt 5,46/
Z mocą o przebaczeniu, stwórczej sile słowa i skuteczności zasady: „zatroszcz się o sprawy Boga, a On zatroszczy się o Ciebie”. Zmierz się z arcyważnymi pytaniami dotyczącymi Twojego życia:
– Czy przebaczyłeś swoim rodzicom?
– Czy przebaczyłeś sobie?
– Czy potrafisz wybaczać bliskim?
– Jak traktujesz tych, którzy Ci źle życzą?
– Czy swoimi słowami błogosławisz, czy przeklinasz?
– Czy przebaczyłeś Bogu?

Do audiobooka dołączony jest plik PDF, liczący 23 strony, z materiałami uzupełniającymi treść nagrania.

77 Moc przebaczenia - audiobook od Marcin Zieliński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć