ebook Świat Dysku: Blask Fantastyczny
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 94740) Ilość stron (szacowana): 159

Świat Dysku: Blask Fantastyczny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.56
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
-23% 21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.55 zł
22.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Tylko jedna osoba może ocalić Świat Dysku, który sunie ku nieuniknionej z pozoru kolizji ze złowróżbną czerwoną gwiazdą. Na nieszczęście, osobą tą jest mało uzdolniony i tchórzliwy mag o imieniu Ricewind, którego po raz ostatni widziano, jak spadł poza krawędź świata... Rincewind zostaje magicznie ściągnięty z Kosmosu, by stać się obiektem polowania wszystkich ośmiu Obrządków Magicznych, próbujących odzyskać ukryte w jego umyśle Zaklęcie. W towarzystwie Dwukwiata z Bagażem i Cohena - największego i najsłynniejszego z bohaterów Dysku (choć ostatnio trochę bez formy) - po licznych przygodach powraca do Ankh Morpork, by uczestniczyć w jednym z kluczowych wydarzeń historii i kosmologii równocześnie. Na szczęście zakończonym szczęśliwie.

Świat Dysku: Blask Fantastyczny od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Podobnie jak inne początkowe części Świata Dysku daje niezapomnianą dawkę humoru i wielu wybuchów śmiechu. Wiele świetnych pomysłów i bliskie doskonałości opisanie.

  • Awatar

    To jest właśnie ten tom, w którym wszyscy zakochują się w Rincewindzie.
    Blask Fantastyczny to jeden z pierwszych tomów ze Świata Dysku. Styl Pratchetta różni się od tego, co możemy przeczytać w najnowszych książkach Terry'ego Pratchetta. Satyra na społeczeństwo nie jest jeszcze tak ostra... ale przyjemność z czytania jest magiczna.

Warto zerknąć