Świat Dysku: Blask Fantastyczny
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 95200) Ilość stron (szacowana): 159

Świat Dysku: Blask Fantastyczny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.56
wciąż za drogo?
25.20 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
21.84 zł
21.90 zł
25.77 zł Lub 23.19 zł
21.55 zł
23.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tylko jedna osoba może ocalić Świat Dysku, który sunie ku nieuniknionej z pozoru kolizji ze złowróżbną czerwoną gwiazdą. Na nieszczęście, osobą tą jest mało uzdolniony i tchórzliwy mag o imieniu Ricewind, którego po raz ostatni widziano, jak spadł poza krawędź świata... Rincewind zostaje magicznie ściągnięty z Kosmosu, by stać się obiektem polowania wszystkich ośmiu Obrządków Magicznych, próbujących odzyskać ukryte w jego umyśle Zaklęcie. W towarzystwie Dwukwiata z Bagażem i Cohena - największego i najsłynniejszego z bohaterów Dysku (choć ostatnio trochę bez formy) - po licznych przygodach powraca do Ankh Morpork, by uczestniczyć w jednym z kluczowych wydarzeń historii i kosmologii równocześnie. Na szczęście zakończonym szczęśliwie.

Świat Dysku: Blask Fantastyczny od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Podobnie jak inne początkowe części Świata Dysku daje niezapomnianą dawkę humoru i wielu wybuchów śmiechu. Wiele świetnych pomysłów i bliskie doskonałości opisanie.

  • Awatar

    To jest właśnie ten tom, w którym wszyscy zakochują się w Rincewindzie.
    Blask Fantastyczny to jeden z pierwszych tomów ze Świata Dysku. Styl Pratchetta różni się od tego, co możemy przeczytać w najnowszych książkach Terry'ego Pratchetta. Satyra na społeczeństwo nie jest jeszcze tak ostra... ale przyjemność z czytania jest magiczna.

Warto zerknąć