ebook Świat Dysku: Bogowie, Honor, Ankh-Morpork
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 44859) Ilość stron (szacowana): 312

Świat Dysku: Bogowie, Honor, Ankh-Morpork
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.56
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.55 zł
23.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Coś nowego pojawiło się między starożytnymi miastami Ankh-Morpork i Al-Khali. Dosłownie. To wyspa, wynurzająca się z dna Okrągłego Morza Dysku. Ponieważ jest niezamieszkana i oba miasta roszczą sobie do niej prawa, komendant Vimes ze swymi wiernymi strażnikami staje wobec zbrodni tak wielkiej, że żadne prawa jej nie obejmują. Nazywa się wojna. Ale nie lękajcie się. Wszystko to dzieje się w dalekim Świecie Dysku, gdzie chciwość i ignorancja wpływają na działania polityków i gdzie całkiem normalni ludzie zachowują się czasem jak totalni idioci. Krótko mówiąc, w świecie zupełnie - przynajmniej na pierwszy rzut oka - niepodobnym do naszego.

Świat Dysku: Bogowie, Honor, Ankh-Morpork od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Angielski tytuł tego tomu jest troszeczkę prostszy w odbiorze, ale sens jest zachowany. Pratchett celnie zauważa wszystkie wady i zalety "nowych niezdobytych lądów" - to jak wpływają na ludzkie emocje, a przede wszystkim na chęć władzy i posiadania. Nawet wspaniały lud Ankh-Morpork nie jest od tych cech wolny.
    Bardzo przyjemna lektura - również między wierszami.

Warto zerknąć