ebook Świat Dysku: Czarodzicielstwo
3.85 / 5.00 (liczba ocen: 63754) Ilość stron (szacowana): 198

Świat Dysku: Czarodzicielstwo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.56
Audiobook - najniższa cena: 23.50
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.55 zł
23.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

I narodził się czarodziciel, a to oznacza kłopoty Narodził się Czarodziciel - czarownik tak potężny, że w porównaniu z jego mocą wszelka magia jest tylko dziecinną zabawką. Samo jego istnienie doprowadza Świat Dysku, który oczywiście jest płaski i płynie w przestrzeni na grzbiecie gigantycznego żółwia, na krawędź totalnej wojny taumaturgicznej. To niedobrze. Na jego drodze stoi jedynie Rincewind, nieudany mag, który chce ocalić świat, a przynajmniej tę część, która zawiera jego osobę. W przygodzie uczestniczą nowe postaci: Conena, barbarzyńska fryzjerka, Nijel Niszczyciel (którego matka wciąż zmusza do noszenia wełnianej bielizny) i być może pierwszy dżin-yuppie, który zajmuje się lampami jako potencjalnie obiecującym rynkiem. Los prowadzi ich na Wschód, czy też w stronę Osi czy jakoś tak.

Świat Dysku: Czarodzicielstwo od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Są powody, dla których magowie starają się unikać uciech cielesnych. Kiedy jest się ósmym synem ósmego syna nie można nie zostać magiem i należy do "tych spraw" podchodzić ostrożnie. Czasem jednak ktoś się wyłamuje i tak rodzi się Wielki Kłopot.
    Zupełnie tak jak opisano to w Czarodzicielstwie...

Warto zerknąć