Świat Dysku: Kolor Magii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.91 / 5.00
liczba ocen: 152406
Ilość stron (szacowana): 182
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
18.82 zł
19.60 zł
19.84 zł
23.90 zł
23.90 zł
Pozostałe księgarnie
23.90 zł
19.02 zł
19.12 zł
19.60 zł
19.84 zł
20.23 zł
20.32 zł
21.51 zł
21.51 zł
22.00 zł
23.90 zł
23.90 zł
Opis:

W odległym, trochę już zużytym układzie współrzędnych, na płaszczyźnie astralnej, która nigdy nie była szczególnie płaska, skłębiona mgiełka gwiazd rozstępuje się z wolna... Pierwszy tom wieloksięgu, którego akcja rozgrywa się na płaskiej Ziemi...

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Przeczytałem bo to jedna z pozycji które po prostu trzeba poznać. Jestem jednak wielki fanem Douglasa Adamsa i to jego wszechświat i jego absurdy do mnie bardziej przemawiają.

 • Awatar

  Arcydzieło

 • Awatar

  Kto nie docenia tej książki najwyraźniej nie posiada poczucia humoru. Inteligentne, spostrzegawcze żarty, gry słowne, a także barwne postacie i historia która wciąga. Autorowi udaje się stworzyć świat pełen absurdu i parodii, który jednocześnie jest ujmujący i wkręca nas w opowieść, tak, że czyta się ja z zapartym tchem śledząc losy postaci. W książce jest też pełno mądrości, uniwersalnych prawd, które sprawdzają się w każdym świcie, nie ważne czy płaskim, kulistym, czy kwadratowym.

 • Awatar

  Ksiazka wprowadzajaca w Swiat Dysku ktorego nie da sie porownac do czegokolwiek, do jakiejkolwiek innej ksiazki. Magia, żarty, wesoly terror, trole i cokolwiek mozna sobie wyobrazic.
  Lekki jezyk autora i jego wyobraznia zapewni wiele humoru - polecam

 • Awatar

  Pratchett jest pisarzem wybitnym. Do pierwszej jego książki ze Świata Dysku zasiadłem jakieś 14 lat temu. Niestety, wtedy zupełnie mnie nie wciągnęła (w przeciwieństwie do nowszych tytułów). Widać musiałem dojrzeć, bo po tylu latach przeczytałem w końcu na spokojnie Kolor Magii, który tym razem wciągnął i pochłonął swoim fantastycznym światem. Dobrze, że w kolejce czeka jeszcze kilka innych Pratchettów, których nie czytałem :)

 • Awatar

  Jestem fanka calej serii Swiata Dysku. Jest zabawnie, przyjemnie-czasem tego wlasnie chce sie od ksiazki, ktora sie czyta.

 • Awatar

  Śmieszna książka. Dobrze napisana i równie dobrze przetłumaczona (a dobry tłumacz jest równie ważny jak autor!). Gwarantowane niekontrolowane wybuchy śmiechu, a spostrzegawczy znajdą garść dodatkowych smaczków i odwołań.

 • Awatar

  Jest kilka sposobów, by rozpocząć swoją przygodę ze Światem Dysku. Kolor Magii jest jednym z lepszych. Jedna mała uwaga. Jeśli już się zdecydujecie - możecie nie móc przestać. :)

Inne proponowane
Warto zerknąć