ebook Świat Dysku: Maskarada
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 41895) Ilość stron (szacowana): 255

Świat Dysku: Maskarada
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.56
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.55 zł
22.12 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Przedstawienie trwa, póki nie zaśpiewa gruba dama!
Upiór grasuje w budynku Opery w Ankh-Morpork. Nosi maskę białą jak kość i terroryzuje cały zespół, w tym nieśmiertelnego Enrico Basilicę, który je bez przerwy, nawet kiedy śpiewa. Głównie spaghetti w sosie pomidorowym.
Czy jest lepszy sposób na pozbycie się upiora niż czarownica? Na scenę wkracza najnowsza operowa diwa, Perdita X. Nitt, o takiej skali głosu, że może śpiewać chórem sama ze sobą. I robi to.
Aby bardziej skomplikować sytuację (bo czemu nie), za sceną pojawia się kot, który czasami zmienia się w człowieka tylko dlatego, że to łatwe. Nie wspominając już o starym przyjacielu babci Weatherwax, Śmierci, którego od zbyt częstego używania boli już ostrze kosy. I który także niekiedy wkłada maskę...

Świat Dysku: Maskarada od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ankh-Morpork jest trochę jak Warszawa - zjeżdżają tu ludzie z wszystkich kierunków, by odnaleźć i wykorzystać swoją szansę.
    Maskarada luźno nawiązuje do "Upiora w operze" i jak zawsze u Pratchetta wzbudza salwy śmiechu w najmniej spodziewanych momentach.

Warto zerknąć