ebook Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście - audiobook
2.91 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 27) Ilość stron (szacowana): 105

Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - polecana oferta: 14.90
wciąż za drogo?
-43% 14.90 zł Lub 13.41 zł
27.00 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
13.16 zł
26.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy nie masz czasami dość swojego wewnętrznego monologu? Nic nie potrafi dobić skuteczniej niż nieuporządkowany umysł pełen negatywnych myśli. Niepokoi Cię sprawami, na które nie masz większego wpływu, przypomina o przykrych obowiązkach, uparcie wypomina błędy i potknięcia. Co więcej, natłok takich natrętnych myśli potrafi wprowadzić w Twojej głowie trudny do opanowania chaos. Nieustanny wewnętrzny dialog odwraca uwagę od tego, co dzieje się dookoła, tu i teraz. Sprawia, że przegapiasz cenne doświadczenia, i odbiera radość z pięknych chwil.
Na szczęście można przynajmniej częściowo nad tym zapanować i zaprowadzić porządek we własnej głowie. W tej książce znajdziesz szereg wskazówek, wyjaśnień i ciekawych ćwiczeń samoświadomości, które pozwolą Ci na nabycie pożytecznych nawyków. Uspokoisz złe myśli, wytrenujesz swoją uważność i zaczniesz cieszyć się wewnętrznym spokojem i szczęściem. Zyskasz jasność myślenia, dzięki której łatwiej ustalisz priorytety i uświadomisz sobie, czego pragniesz od życia. Przygotuj się jednak na to, że oczyszczanie umysłu i ćwiczenie uważności przypomina sprzątanie domu: potrzebna jest systematyczność. Warto więc wprowadzić ćwiczenia do codziennej praktyki. Dzięki tej książce nie będzie to jednak trudne zadanie!

Dowiedz się, jak:
– powstają negatywne, natrętne myśli i jak je przeformułować,
– naprawić lub zerwać złe relacje,
– nauczyć się medytować i wykonywać ćwiczenia oddechowe,
– uporządkować swoje otoczenie,
– doprecyzować życiowe cele i skutecznie do nich dążyć.

Uporządkuj swój umysł, a znajdziesz spokój i szczęście!

Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście - audiobook od Barrie Davenport, S. J. Scott możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć