ebook Zamęt nocy
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 623)

Zamęt nocy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 22.45
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
-13% 22.45 zł Lub 20.21 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
29.93 zł
26.34 zł
26.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Ósma odsłona bestselerowej serii Patricii Briggs o przygodach Mercedes Thompson. Tym razem Mercy ma do czynienia z nieproszonym gościem, który wnosi do jej domu zagrożenie, z jakim zmiennokształtna do tej pory się nie zetknęła…

Niespodziewany telefon oznacza dla Mercy nowe wyzwanie. Była żona Adama jest w tarapatach. Musi uciekać przed prześladowcą. Partner Mercy nie jest człowiekiem, który odwróciłby się plecami do kogoś w potrzebie. Jednakże kiedy Christy wprowadza się do ich domu, Mercy nie może oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak. Jej przeczucia się potwierdzają, gdy prawdziwe intencje rywalki wychodzą na jaw. Dodatkowo okazuje się, że prześladowca Christy nie jest zwykłym złym człowiekiem – właściwie wcale nie jest człowiekiem. Trup zaczyna ścielić się gęsto. Mercy musi odsunąć na bok osobiste urazy, żeby zmierzyć się z istotą o mocy zdolnej zniszczyć świat.

Zamęt nocy od Patricia Briggs możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Prawdziwe życie jest pełne niespodzianek, dużych i małych.
Miłość czyni nas bezbronnymi, świadomymi, że druga osoba złapie nas, gdy upadamy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć