ebook Świat Dysku: Muzyka Duszy
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 53385) Ilość stron (szacowana): 289

Świat Dysku: Muzyka Duszy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.99
Audiobook - najniższa cena: 22.56
wciąż za drogo?
22.23 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
18.40 zł Lub 16.56 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
15.99 zł
18.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Inne dzieci dostawały w prezencie cymbałki. Susan musiała tylko prosić dziadka, żeby zdjął kamizelkę. Tak. Ma Śmierć w rodzinie. Trudno jest normalnie dorastać, kiedy dziadek jeździ na białym koniu i dzierży kosę - zwłaszcza, gdy trzeba przejąć rodzinny interes, a jedyny pomocnik mówi tylko po szczurzemu. A już szczególnie wtedy, kiedy ma się do czynienia z nową uzależniającą muzyką, która pojawi się w Świecie Dysku. Jest bezprawna. I zmienia ludzi. Nazwana jest "Muzyką wykrokową". Ma rytm i można przy niej tańczyć, ale... jest żywa. I nie chce ucichnąć.

Świat Dysku: Muzyka Duszy od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Pratchett opisuje nasz swiat w krzywym zwierciadle, przemycajac zawsze jakies logiczne spostrzezenia na temat konkretnego aspektu rzeczywistosci. Tym razem bierze na warsztat muzyke. Oczywiscie wszystko w oprawie jego specyficznego humoru.

  • Awatar

    Niewykluczone, że w tym tomie Pratchett opisał podstawowe zasady kierujące każdym kolejnym konfliktem pokoleń, w którym udział miała "nowa i rewolucyjna muzyka". Bo taka muzyka zaczyna żyć i porywa za sobą ludzi, a oni są wtedy gotowi zrobić wszystko...
    Z tą książką wyjątkowo łatwo się zidentyfikować.

Warto zerknąć