ebook Świat Dysku: Piąty Elefant
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 48206) Ilość stron (szacowana): 265

Świat Dysku: Piąty Elefant
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.40
wciąż za drogo?
Virtualo#Targi ksiazki
Virtualo#Targi ksiazki
23.90 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
-23% 18.40 zł Lub 16.56 zł
18.88 zł 10 zł na konto
22.23 zł Lub 20.01 zł
-9% 18.40 zł
20.14 zł
20.32 zł
22.00 zł
23.90 zł
23.90 zł
24.90 zł
Inne proponowane

Sam Vimes jest uciekinierem. Wczoraj był diukiem, komendantem policji i ambasadorem w tajemniczej, bogatej w tłuszcz krainie Uberwald. Teraz nie ma nic prócz wrodzonej pomysłowości i smętnych portek wujaszka Wani (nie pytajcie). Pada śnieg. Jest mróz. I jeśli nie przedrze się przez las do cywilizacji, wybuchnie straszliwa wojna. Ale jego tropem podążają potwory. Są inteligentne. Są szybkie. Są wilkołakami - i już go doganiają. „Piąty elefant” to najnowsza powieść Terry’ego Pratchetta o Świecie Dysku. Tym razem w rolach głównych: krasnoludy, dyplomacja, intryga i wielkie bryły tłuszczu.

Bezbłędnie wyważona(...) znakomicie ustawione figury(...) dowcipny komiczny thriller...
Peter Ingham, „The Times”

Terry Pratchett jest pisarzem, którego książki i specyficzne poczucie humoru cieszą się równą popularnością wśród siedmio- i siedemdziesięciolatków. Sam autor twierdzi, że pisze dla wszystkich wystarczająco rozwiniętych, by go zrozumieć, toteż wiek nie ma znaczenia. „Ideałem są czytelnicy, których moje książki śmieszą, ale nie każdy może być ideałem...” - mówi.

Świat Dysku: Piąty Elefant od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Wydaje się, że nawiązanie tytułu jest aż nadto oczywiste. Tylko czy Terry Pratchett nawiązywałby tak beztrosko tylko do filmu? Pamiętamy przecież, że Dysk oparty jest na grzbietach czterech słoni...
    A co robi w tym wszystkim Vimes? Rzucony w zupełnie nowe okoliczności - pozostaje sobą i lepiej nie wchodzić mu w drogę.

Warto zerknąć