ebook Świat Dysku: Piąty Elefant
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 48297) Ilość stron (szacowana): 265

Świat Dysku: Piąty Elefant
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.00
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.00 zł 20% rabatu
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.55 zł
22.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Sam Vimes jest uciekinierem. Wczoraj był diukiem, komendantem policji i ambasadorem w tajemniczej, bogatej w tłuszcz krainie Uberwald. Teraz nie ma nic prócz wrodzonej pomysłowości i smętnych portek wujaszka Wani (nie pytajcie). Pada śnieg. Jest mróz. I jeśli nie przedrze się przez las do cywilizacji, wybuchnie straszliwa wojna. Ale jego tropem podążają potwory. Są inteligentne. Są szybkie. Są wilkołakami - i już go doganiają. „Piąty elefant” to najnowsza powieść Terry’ego Pratchetta o Świecie Dysku. Tym razem w rolach głównych: krasnoludy, dyplomacja, intryga i wielkie bryły tłuszczu.

Bezbłędnie wyważona(...) znakomicie ustawione figury(...) dowcipny komiczny thriller...
Peter Ingham, „The Times”

Terry Pratchett jest pisarzem, którego książki i specyficzne poczucie humoru cieszą się równą popularnością wśród siedmio- i siedemdziesięciolatków. Sam autor twierdzi, że pisze dla wszystkich wystarczająco rozwiniętych, by go zrozumieć, toteż wiek nie ma znaczenia. „Ideałem są czytelnicy, których moje książki śmieszą, ale nie każdy może być ideałem...” - mówi.

Świat Dysku: Piąty Elefant od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wydaje się, że nawiązanie tytułu jest aż nadto oczywiste. Tylko czy Terry Pratchett nawiązywałby tak beztrosko tylko do filmu? Pamiętamy przecież, że Dysk oparty jest na grzbietach czterech słoni...
    A co robi w tym wszystkim Vimes? Rzucony w zupełnie nowe okoliczności - pozostaje sobą i lepiej nie wchodzić mu w drogę.

Warto zerknąć