ebook Świat Dysku: Wiedźmikołaj
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 60923) Ilość stron (szacowana): 247

Świat Dysku: Wiedźmikołaj
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 18.40
Audiobook - najniższa cena: 20.44
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
22.23 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
18.40 zł Lub 16.56 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
18.39 zł
18.40 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Zapadła noc przed Nocą Strzeżenia Wiedźm. I jest zbyt spokojnie. Jest też śnieg, latają rudziki i gile, stoją ubrane drzewka, ale daje się wyraźnie zauważyć brak grubego osobnika, który przynosi zabawki... Susan musi go odnaleźć przed świtem. Inaczej nie wzejdzie słońce. Niestety, do pomocy ma tylko kruka z apetytem na gałki oczne, Śmierć Szczurów i boga kaca. Co gorsza, ktoś wsuwa się jednak przez komin. Tym razem niesie worek zamiast kosy, ale jest w nim coś nieprzyjemnie znajomego... To prawda, co mówią: Lepiej uważaj...

Świat Dysku: Wiedźmikołaj od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wygląda na to, że każda ponadnaturalna postać zawsze musi znaleźć swojego "pogromcę". W normalnej "ziemskiej" kulturze na Mikołaja polował Grinch i bardzo chciał mu zepsuć święta. W Świecie Dysku prezenty przynosi Wiedźmikołaj... Któż mógłby choćby chcieć próbować wejść mu w drogę.
    Dla fanów talentu Śmierci - to jeden z tych tomów, w których występuje on wyjątkowo intensywnie.

Warto zerknąć