ebook Świat Dysku: Wyprawa Czarownic
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 58759) Ilość stron (szacowana): 199

Świat Dysku: Wyprawa Czarownic
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 21.56
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.55 zł
23.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

To jest opowieść o opowieściach. Albo o tym, co naprawdę znaczy być wróżką i matką chrzestną. Ale też, zwłaszcza, o zwierciadłach i odbiciach. W całym wszechświecie żyją prymitywne plemiona, które nie ufają lustrom i obrazom. Uważają bowiem, że lustra kradną część ich duszy, a przecież tej duszy nikt nie ma aż tak dużo. Ludzie, którzy noszą więcej odzieży twierdzą, że to przesądy. Twierdzą tak, mimo że ci, którzy przez całe życie pojawiają się na takich czy innych obrazach, zwykle stają się chudzi i przezroczyści. Składa się to na karb przepracowania i niedożywienia. Zwykły przesąd.

Świat Dysku: Wyprawa Czarownic od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wszystkie opowieści pragną szczęśliwych zakończeń. I wcale nie dbają o to, dla kogo będą szczęśliwe.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Zabawna, ciekawa historia. Trzy czarownice wyruszają w wyprawę, która jest równie ciekawa jak sama misja, którą mają wykonać. Polecam wszystkim. To moja ulubiona książka z tej serii.

  • Awatar

    Babcia Esme Weatherwax jest czarownicą, która nie ma sobie równych. Konkursy wygrywa nawet wtedy, gdy nie bierze w nich udziału.
    Tym razem sprawa jest dużo poważniejsza, bo czytelnik dowiaduje się, że na Dysku jest więcej niż jedna Weatherwax... A siostry niekoniecznie za sobą przepadają.

Warto zerknąć