Nie narzekaj! Pozytywne sposoby pozbycia się negatywnej energii w pracy - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.00 / 5.00
liczba ocen e-booka: 1
dołącz do programu UpolujEbooka.pl
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-37% 14.95 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł
19.90 zł
22.74 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
-37% 14.95 zł
-37% 14.95 zł
26.91 zł
32.57 zł
Opis:

Bestsellerowy poradnik o tym, jak dzięki pozytywnemu nastawieniu obrócić niezadowolenie w skuteczne działanie, innowacje i sukces. Czerpiąc z doświadczeń prawdziwej firmy, która opracowała i wdrożyła program zakazujący narzekania, Jon Gordon snuje pasjonującą opowieść z mnóstwem nowatorskich pomysłów i praktycznych strategii, które kształtują pozytywnie nastawienie u liderów i efektywne działanie zespołów i organizacji.

„Przestań jęczeć i przeczytaj tę książkę!” – KEN BLANCHARD, współautor „Nowego Jednominutowego Menedżera”

Każda skarga jest okazją, by przekuć coś negatywnego w coś pozytywnego!
Przywołując ducha swojego międzynarodowego bestsellera „Autobus energii”, Jon Gordon opowiada kolejną inspirującą i pouczającą historię walki z największą bolączką biznesu i życia w ogóle – z negatywnym nastawieniem, które pochłania wielkie nakłady finansowe, obniża morale, zmniejsza produktywność i osłabia kondycję nie tylko jednostek, ale i całych zespołów.
Wszystkim osobom, które chcą przekształcić negatywną energię w pozytywne rozwiązania, „Nie narzekaj!” oferuje zestaw niezawodnych reguł oraz praktyczny plan działania, pozwalający stoczyć zwycięską walkę z szeroko pojętą negatywnością w organizacji. Kiedy ludzie przestają narzekać, poświęcają mniej czasu i energii na roztrząsanie problemów, a zdecydowanie więcej na znalezienie rozwiązań.

„Malkontenctwo jest jednym z najpoważniejszych problemów współczesnego świata biznesu. Osłabia efektywność zespołów i całych organizacji, rodząc pogardę oraz niezdolność do adaptacji i zmiany zachowań. Nie narzekaj! Jona Gordona stanowi skuteczne antidotum na tę bolączkę naszych czasów” – KEN FISHER, dyrektor generalny w Fisher Investments, felietonista magazynu „Forbes”, autor książki „The Only Three Questions That Count”

„Wymówki płyną zwykle z szatni przegranych. «Nie narzekaj!» Jona Gordona pokazuje, jak zapewnić sobie przewagę nad konkurencją” – LOU HOLTZ, trener NFL

„W świecie, w którym, jak się zdaje, większość z nas widzi szklankę do połowy pustą, Jon Gordon nakreśla w «Nie narzekaj!» jasny plan, dzięki któremu każdy z nas może zmienić się na lepsze. Stosując podejście autora, możemy wyeliminować negatywne nastawienie z życia zawodowego i rodzinnego, a przez to zapewnić sobie bardziej produktywne i mniej stresujące środowisko życia i pracy” – NATHAN WHITAKER, współautor książki «Quiet Strength»

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć