ebook Nie narzekaj! Pozytywne sposoby pozbycia się negatywnej energii w pracy - audiobook
3 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Nie narzekaj! Pozytywne sposoby pozbycia się negatywnej energii w pracy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.40
Audiobook - najniższa cena: 25.32
wciąż za drogo?
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
25.32 zł Lub 22.79 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł 10 zł na konto
25.32 zł
25.32 zł
25.42 zł
26.65 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Bestsellerowy poradnik o tym, jak dzięki pozytywnemu nastawieniu obrócić niezadowolenie w skuteczne działanie, innowacje i sukces. Czerpiąc z doświadczeń prawdziwej firmy, która opracowała i wdrożyła program zakazujący narzekania, Jon Gordon snuje pasjonującą opowieść z mnóstwem nowatorskich pomysłów i praktycznych strategii, które kształtują pozytywnie nastawienie u liderów i efektywne działanie zespołów i organizacji.

„Przestań jęczeć i przeczytaj tę książkę!” – KEN BLANCHARD, współautor „Nowego Jednominutowego Menedżera”

Każda skarga jest okazją, by przekuć coś negatywnego w coś pozytywnego!
Przywołując ducha swojego międzynarodowego bestsellera „Autobus energii”, Jon Gordon opowiada kolejną inspirującą i pouczającą historię walki z największą bolączką biznesu i życia w ogóle – z negatywnym nastawieniem, które pochłania wielkie nakłady finansowe, obniża morale, zmniejsza produktywność i osłabia kondycję nie tylko jednostek, ale i całych zespołów.
Wszystkim osobom, które chcą przekształcić negatywną energię w pozytywne rozwiązania, „Nie narzekaj!” oferuje zestaw niezawodnych reguł oraz praktyczny plan działania, pozwalający stoczyć zwycięską walkę z szeroko pojętą negatywnością w organizacji. Kiedy ludzie przestają narzekać, poświęcają mniej czasu i energii na roztrząsanie problemów, a zdecydowanie więcej na znalezienie rozwiązań.

„Malkontenctwo jest jednym z najpoważniejszych problemów współczesnego świata biznesu. Osłabia efektywność zespołów i całych organizacji, rodząc pogardę oraz niezdolność do adaptacji i zmiany zachowań. Nie narzekaj! Jona Gordona stanowi skuteczne antidotum na tę bolączkę naszych czasów” – KEN FISHER, dyrektor generalny w Fisher Investments, felietonista magazynu „Forbes”, autor książki „The Only Three Questions That Count”

„Wymówki płyną zwykle z szatni przegranych. «Nie narzekaj!» Jona Gordona pokazuje, jak zapewnić sobie przewagę nad konkurencją” – LOU HOLTZ, trener NFL

„W świecie, w którym, jak się zdaje, większość z nas widzi szklankę do połowy pustą, Jon Gordon nakreśla w «Nie narzekaj!» jasny plan, dzięki któremu każdy z nas może zmienić się na lepsze. Stosując podejście autora, możemy wyeliminować negatywne nastawienie z życia zawodowego i rodzinnego, a przez to zapewnić sobie bardziej produktywne i mniej stresujące środowisko życia i pracy” – NATHAN WHITAKER, współautor książki «Quiet Strength»

Nie narzekaj! Pozytywne sposoby pozbycia się negatywnej energii w pracy - audiobook od Jon Gordon możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć