ebook Świat Dysku: Zbrojni
4.33 / 5.00 (liczba ocen: 66901) Ilość stron (szacowana): 240

Świat Dysku: Zbrojni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.00
wciąż za drogo?
32.74 złpremium: 21.12 zł Lub 21.12 zł
-23% 27.10 zł Lub 24.39 zł
32.73 zł Lub 29.46 zł
35.20 zł
35.20 zł
24.00 zł
27.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Zostań prawdziwym mężczyzną w Straży! Straż Miejska potrzebuje ludzi!" Ale ci, których naprawdę dostaje, to m.in. kapral Marchewa (formalnie krasnolud), młodszy funkcjonariusz Cuddy (naprawdę krasnolud), młodszy funkcjonariusz Detrytus (troll), młodsza funkcjonariusz Angua (kobieta... na ogół) i kapral Nobbs (wykluczony z rasy ludzkiej za faule). Przyda im się każda pomoc. Bo zło unosi się w powietrzu, mord czai za progiem, a coś bardzo paskudnego na ulicach. Dobrze by było, gdyby wszystko udało się załatwić do południa, ponieważ wtedy właśnie kapitan Vimes oficjalnie przechodzi w stan spoczynku, oddaje odznakę i się żeni. A że wszystko to dzieje się w Ankh-Morpork, wiele rzeczy może się wydarzyć w samo południe.

Świat Dysku: Zbrojni od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To czas wielkich zmian dla straży - do tej pory wystarczyło kilka osób i posterunek się utrzymał - teraz szeregi się powiększają a Straż zyskuje szacunek.
    To dzięki "Zbrojnym" polubiłem pewnego trolla, który jako broni podręcznej używał kuszy oblężniczej (zwykle montowanej na wozie) :)

Warto zerknąć