Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 129419) Ilość stron (szacowana): 304

Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.55
Audiobook - najniższa cena: 23.60
wciąż za drogo?
-26% 32.45 zł Lub 29.21 zł
59.00 zł
-9% 26.55 zł
-9% 29.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Najpotężniejszym dostępnym nam narzędziem jest nasz umysł
  • Zwalcz swoje słabości
  • Zaplanuj swój sukces
  • Zdobądź fortunę

Co sprawia, że niektórzy ludzie przez całe swoje życie idą naprzód, rozwijają się, zdobywając i pomnażając bogactwo i szczęście, podczas gdy inni stoją w miejscu? Co daje jednym ogromną energię, a innych czyni nieudolnymi? Co sprawia, że jeden radzi sobie ze wszystkimi problemami, znajdując własną drogę, która bezpiecznie pozwala mu przejść przez burzliwe momenty w życiu i spełnić najistotniejsze marzenia, podczas gdy inny walczy i ponosi klęskę? Odpowiedź jest pozornie prosta -- tą tajemniczą siłą jest umiejętność myślenia i dążenia do sukcesu. Każdy z nas może zastosować ją w swoim życiu, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Teraz tajemnica tego, jak osiągnąć fortunę, leży w zasięgu Twojej ręki.

Książka Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces to już klasyka literatury motywującej. Uważana jest za motor, który pchnął niezliczone rzesze ludzi w kierunku sławy i fortuny. Jej poprzednie edycje zmieniły życie milionów ludzi i zostawiły po sobie spuściznę sukcesu w osobach liderów w biznesie, rządzie i organizacjach obywatelskich oraz ogromnych majątkach stworzonych dzięki zawartym w niej radom. Przedstawia sprawdzoną i pewną metodę przezwyciężenia wszystkich przeszkód, zrealizowania każdej ambicji i osiągnięcia sukcesu. Pokazuje, jak ją stosować, i powoduje, że od razu zaczynasz działać.

  • Potęga pragnienia i wiary w sukces
  • Znaczenie wiedzy i wyobraźni
  • Planowanie swojego rozwoju
  • Sztuka wytrwałości
  • Wykorzystywanie świadomości i podświadomości
  • Pokonywanie przeszkód i obaw

Czytając tę książkę, dowiesz się, dlaczego niektórzy ludzie zdobywają olbrzymie fortuny i szczęście, a potem staniesz się jednym z nich.

Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces od Napoleon Hill możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Obawa przed krytyką jest silniejsza niż pragnienie sukcesu.
Poszukujesz prawdy. Dotrzyj do niej za każdą cenę, choć może Cię to chwilowo wprawić w zakłopotanie!
Człowiek, który się poddaje, nigdy nie zwycięża - zwycięzca zaś nigdy się nie poddaje.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć