ebook Strach ucieleśniony: Mózg, umysł i ciało w terapii traumy
4.6 / 5.00 (liczba ocen: 7190)

Strach ucieleśniony: Mózg, umysł i ciało w terapii traumy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 38.49
wciąż za drogo?
46.49 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
38.49 zł Lub 34.64 zł
42.90 zł
46.49 zł Lub 41.84 zł
49.99 zł
-12% 38.49 zł
41.15 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Książka Bessela van der Kolka jest pozycją szczególną. Stanowi kompendium współczesnej wiedzy na temat traumy, będąc jednocześnie głęboko osobistą, pełną pasji opowieścią o szukaniu dróg pomocy ludziom cierpiącym z powodu traumatycznych przeżyć. Autor – wybitny psychiatra, badacz i klinicysta – zaprasza do zrozumienia traumy i odkrywania kolejnych metod wyzwalania z jej uścisku. Śledzimy zawiłości diagnozy i odkrycia neuronauki. Przypatrujemy się sesjom terapeutycznym i pracy badawczej. Mimo poruszonych tu wstrząsających historii książka pozostawia głęboko humanistyczne, pełne optymizmu przesłanie: niezależnie od tego, w jak okrutne okoliczności rzuci nas życie, możemy zmobilizować w sobie siły nie tylko do przetrwania, ale także do uleczenia ze skutków przytłaczających doświadczeń. Otwartość na osiągnięcia nauki i prawdę doświadczenia, a także ogromne społeczne zaangażowanie Autora, czynią jego dzieło fascynującym poznawczo i niezwykle użytecznym dla praktyki terapeutycznej.

Pozycja dla profesjonalistów pracujących z traumą, dla tych z nas, którzy doświadczyli jej we własnym życiu, i dla wszystkich, którzy pragną zrozumieć drugiego człowieka.

Strach ucieleśniony: Mózg, umysł i ciało w terapii traumy od Bessel Van Der Kolk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Traumatyczny stres to choroba, w której nie potrafi się w pełni żyć w teraźniejszości.
Gdy zostałeś skrzywdzony, musisz zaakceptować i nazwać to, co ci się przydarzyło.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć