ebook Świat według psa
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 539) Ilość stron (szacowana): 225

Świat według psa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - polecana oferta: 19.42
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
24.90 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
19.42 zł Lub 17.48 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
-35% 17.54 zł
19.17 zł
19.25 zł
21.17 zł
21.17 zł
22.41 zł
22.50 zł
24.90 zł
Inne proponowane

Wzruszająca historia psa, który „miał nosa” do ludzi.

Jak wyglądałby człowiek w oczach psa, gdyby pies mógł podzielić się swoimi refleksjami? Najprawdopodobniej tak, jak widzi to jamnik Bolek, który po dziesięciu latach wspólnego życia został wyrzucony z domu przez swoich opiekunów. Zrozpaczony pies nie wie jeszcze, że czeka na niego nowa, kochająca pani i nowy rozdział życia… W nowej książce Dorota Sumińska opowiada o miłości i śmierci, rozstaniach i powrotach, losach współczesnych bohaterów i tych, którzy żyją tylko we wspomnieniach. Ale narratorem i komentatorem ludzki losów, jest nie kto inny, jak ukochany jamnik autorki – Bolek.

Pies ma niebywały zmysł poznawczy, ponieważ interpretuje ludzkie zachowania wszystkimi zmysłami. Węch, wzrok, słuch i smak dostarczają mu dużo więcej informacji o ludziach niż można by to sobie wyobrazić. Bolek jest empatyczny i zdolny do wielkich uczuć, taka też jest jego ludzko–zwierzęca opowieść.

Dorota Sumińska – lekarz weterynarii z wieloletnią praktyką, psycholog zwierzęcy, autorka popularnych programów radiowych i telewizyjnych oraz poradników i książek o zwierzętach.

Świat według psa od Dorota Sumińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kochać można kogoś, kto odwzajemnia uczucia. I to już nie jest błahostka. Po to się żyje. Dla poczucia wspólnoty, bezpieczeństwa, które daje obecność bliskich, ciepłych i życzliwych istot.
Strach może zabić i strach może uratować życie. Ci, którzy boją się żyć, nie boją się śmierci i odwrotnie.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka o ludziach z punktu widzenia psa. Czytało mi się świetnie (uwielbiam psy), choć uważam, że troszkę autorka przesadziła kreując Bolka - jest moim zdaniem za bardzo uczłowieczony. Ale przecież miłośnicy zwierzaków WIEDZĄ, że ich pupile rozumieją wszystko, więc chyba i takie książki są potrzebne.

Warto zerknąć