ebook Sekretne słowa klucze. Biznes relacji w systemie MLM - Część 3 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 66

Sekretne słowa klucze. Biznes relacji w systemie MLM - Część 3 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 29.22
wciąż za drogo?
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
33.98 złpremium: 20.39 zł Lub 20.39 zł
33.81 zł Lub 30.43 zł
33.98 zł Lub 30.58 zł
39.80 zł
29.22 zł
33.98 zł
33.98 zł
Inne proponowane

Czy wiesz, że to, co mówisz ma mniejsze znaczenie, niż to, w jaki sposób mówisz?
Słowa są tylko narzędziem w komunikacji. To głos przenosi znaczenie. Ton głosu informuje o tym, czy Twój rozmówca jest przyjaźnie nastawiony, czy raczej szuka zaczepki. Przeciętny człowiek jest bardziej wyczulony na zmianę tonu niż na konkretne słowa i symboliczne dawanie im znaczenia.
Wypowiadane przez kogoś słowa możesz brać do siebie, do swojego serca i cieszyć się nimi – rosnąć, dowartościowywać się albo wpadać w kompleksy, nabywać różnych urazów psychicznych, tracić wiarę w siebie, denerwować się, a nawet odebrać je wrogo i pałać zemstą do drugiego człowieka.
Jeśli miałeś taką sytuację, warto nauczyć się uważności jako obserwator i wykształcić w sobie nawyk słuchania i usłyszenia tego, co tkwi między wierszami, co ukryte, co jest w cieniu. Umiejętność ta przydaje się szczególnie, w rozmowach handlowych z klientami, w pracy, jak również w naszym prywatnym życiu. Pozwala nam ograniczyć zbyt emocjonalne reakcje na korzyść parafrazowania, wykorzystywania pauzy, ciszy i zadawania doprecyzowujących pytań.

Dlaczego uważność na wypowiadane słowa jest tak ważna?
Okazuje się, że sposób konkretnego wyrażania się jest bardzo cenny. Każde słowo wypowiedziane przez Ciebie, a za nim myśl oraz wyobrażenie, wzmocnione i wyemitowane poprzez oddech i dźwięk, jest realnym, fizycznym czynnikiem, który w postaci wibracji już zaistniał w twojej rzeczywistości i poruszył symbol ukryty za słowem. Okazuje się, że to Ty – a nikt inny – masz największy wpływ na kreowanie swojej rzeczywistości słowami, nastawieniem, emocjami i czynami. W ten sposób nadajesz słowom znaczenia, zwiększasz lub zmniejszasz ich potencjał energetyczny, nadajesz odpowiednich wartości, jakie liczą się w Twoim życiu, wytyczasz cele i uzyskujesz odpowiednie efekty adekwatnie do słów, krążących w myślach. Najważniejsze jest to, aby starannie dobierać myśli i słowa w każdej sytuacji.
Słowa są jak kręgi na wodzie, które zataczając coraz większe koła, urzeczywistniają się w coraz większej przestrzeni. Ta przestrzeń to nasze myśli, które kierują nas do realizacji zamierzenia na zasadzie, o czym myślisz to przyciągasz. Dzięki nim pojawia się energia sprawcza i możemy realizować swoje cele i spełniać marzenia.

Spis treści
1. Sekrety naszych rozmów, słowa klucze
2. Słowo, jako symbol
3. Czy musisz to robić?
4. Zmiana łódki nic nie daje, jeśli nie umiesz wiosłować
5. Trochę lepszy, choć biedniejszy
6. Czubek góry lodowej
7. Pachnąca kusicielka
8. Wielowymiarowość informacji werbalnej
9. Cztery poziomy słuchania
10. Ucho apelowe, czyli zapalnik konfliktu
11. Sokrates – plotki i pogłoski
12. Libido, życie i przyszłość
13. Słowa świadczą o osobie, która je wypowiada
14. Słowo, jako niesiona energia
15. Każdy ma usta
16. Usłysz samego siebie
17. Moc słów
18. Królestwo podświadomości

Sekretne słowa klucze. Biznes relacji w systemie MLM - Część 3 - audiobook od Renata Zarzycka-Bienias możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć