ebook Audyt
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 386)

Audyt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.42
Audiobook - najniższa cena: 26.31
wciąż za drogo?
31.99 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
27.42 zł
28.77 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jacek Hugo-Bader znów rusza w Polskę. Wraca do spraw, wydarzeń i miejsc sprzed 20–30 lat. Spotyka się z bohaterami reportaży z pierwszych stron GW. Bandyci, menele, nawróceni, wsiowi i wybrani – twarz współczesnej Polski, od której tak łatwo się odwrócić. Reporter odkrywa, że jego dawne teksty sprzed 2–3 dekad ciąg dalszy mają lepszy niż początek.

Janoszowie okazali się pospolitymi kryminalistami, Stefan to sam wierzchołek grypsery, „Fala” jest uważany za jednego z najgroźniejszych, za to Wiesława Piszczyk, porywając dziecko, uważała, że wymierza sprawiedliwość. Andrzeja Harmonowicza napadła niedźwiedzica, Sławek Sztejter założył się o litra, że przebiegnie maraton, a Grzesiek Galasiński stracił twarz – dosłownie. Piotr, który dokonał w Polsce kilku zamachów terrorystycznych, teraz oddałby życie za pączka z konfiturą. Od lat na oddziale psychiatrycznym…

Audyt od Jacek Hugo-Bader możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć