ebook Pokochawszy: O miłości w języku
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 250)

Pokochawszy: O miłości w języku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
18.90 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
27.51 zł
29.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

W książce „Pokochawszy” Lucyna Kirwil i Jerzy Bralczyk w rozmowie z Karoliną Oponowicz dyskutują o wszystkim tym, co z miłością związane: romantycznych wyznaniach, zakochaniu i odkochaniu, seksie, kłótniach, listach miłosnych, czułych słowach, kiczu, rozstaniach i miłości dojrzałej. Patrzą na sprawy a to pod kątem języka, a to emocji. A ponieważ te perspektywy nie zawsze się pokrywają, w wymianie zdań między nimi nie brakuje ognia. Przy okazji Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil wspominają początki związku, najbardziej burzliwe kłótnie, językowe nieporozumienia czy małżeńskie rytuały.

– Czy mówienie, że miłość jest jak róża, to kicz? Jaka jest najpiękniejsza w literaturze scena oświadczyn? Co zrobić, żeby miłość trwała wiecznie?
– Dlaczego tyle seksualnych określeń ma związek z ptactwem? Jak się dobrze kłócić? Kiedy w łóżku rozmawiać, a kiedy milczeć?
– Czy profesor Bralczyk ogląda komedie romantyczne? Kto komu dał czarną polewkę?
– Dlaczego Lucyna Kirwil nie zwraca się do męża „Juruś”?
To tylko kilka z wielu pytań, na które odpowiedź pada w książce „Pokochawszy”.

LUCYNA KIRWIL – psycholog, agresolog
JERZY BRALCZYK – polonista, językoznawca

Pokochawszy: O miłości w języku od Jerzy Bralczyk, Lucyna Kirwil, Karolina Oponowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć