ebook Negocjuj, jakby od tego zależało twoje życie! - audiobook
3.76 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 256) Ilość stron (szacowana): 290

Negocjuj, jakby od tego zależało twoje życie! - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 26.80
Audiobook - najniższa cena: 25.28
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
25.28 zł Lub 22.75 zł
26.90 zł
39.90 zł
25.28 zł
25.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Były negocjator FBI zdradza techniki negocjacji, które sprawdzają się nawet w najtrudniejszych sytuacjach!

Chris Voss wielokrotnie stawał twarzą w twarz z przestępcami, którzy wzięli zakładników. Podczas pełnienia roli głównego negocjatora FBI w międzynarodowych sytuacjach zakładniczych przetestował opisane przez siebie techniki na całym spectrum ludzkich dążeń.

Jego książka Negocjuj jakby od tego zależało twoje życie znakomicie łączy narrację w stylu thrillera z elementami technik negocjacyjnych. Poprowadzi cię do świata negocjacji o wysoką stawkę. Znajdziesz w niej między innymi trzymające w napięciu zakulisowe relacje z dramatycznych wydarzeń rozgrywających się na opanowanych przez gangi ulicach Haiti czy ze stale komplikującej się sytuacji napadu na bank w Brooklynie.

Chris Voss opisuje umiejętności i strategie negocjacyjne, które pomogły jemu i jego kolegom odnieść sukces w najtrudniejszych sytuacjach, gdy w grę wchodziło ratowanie ludzkiego życia. Ten światowej klasy negocjator pokazuje, jak korzystać z tych narzędzi w miejscu pracy i w każdej innej dziedzinie życia. Przedstawia dziewięć efektywnych zasad – sprzecznych z intuicją taktyk i strategii – abyś i ty mógł stać się bardziej przekonujący zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

***

To pasjonująca lektura, pełna rad do natychmiastowego wykorzystania – dla negocjatorów zmagających się z najtrudniejszymi sytuacjami, lecz także dla osób pragnących lepiej radzić sobie z codziennymi konfliktami w pracy i w domu.

Adam Grant, profesor Wharton School of Business, autor książek Buntownicy oraz Dawaj i bierz

Podkreśla znaczenie inteligencji emocjonalnej, lecz nie kosztem mocy niezbędnej do osiągania porozumień. Jest to książka pióra byłego negocjatora FBI – kogoś, kto nie uznawał „nie” za odpowiedź – co czyni ją fascynującą lekturą. Jednocześnie jest to pozycja niezwykle praktyczna. Na jej stronach znajdziesz opis technik, które pomogą ci wynegocjować to, co chcesz.

Daniel. H. Pink, autor bestsellera Drive. Kompletnie nowe spojrzenie na motywację

Twój biznes – zasadniczo całe twoje życie – sprowadza się do twoich osiągnięć w decydujących rozmowach. Opisane tu narzędzia pozwolą ci uzyskać potrzebną ci przewagę. (…) To lektura obowiązkowa dla moich pracowników, ponieważ sam codziennie korzystam z zawartych w tej książce lekcji i chcę, aby moi ludzie robili to samo.

Jason McCarthy, dyrektor generalny GORUCK

***

Chris Voss jest jednym z najwybitniejszych praktyków i nauczycieli negocjacji na świecie. Jest założycielem i dyrektorem The Black Swan Group, firmy doradczej szkolącej pracowników firm z rankingu Fortune 500 oraz doradzającej im w trudnych negocjacjach. Voss wykładał w wielu szkołach biznesowych, w tym między innymi w Marshall School of Business przy Uniwersytecie Południowej Kalifornii, w McDonough School of Business przy Uniwersytecie Georgetown, na Harvardzie, w MIT’s Sloan School of Management oraz w Kellogg School of Management przy Uniwersytecie Northwestern.

Tahl Raz odkrywa wielkie idee i wspaniałe historie pobudzające do zmian ludzi i organizacje. Jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem i współautorem bestsellera magazynu „New York Times” zatytułowanego Never Eat Alone. Gdy nie prowadzi badań i nie pisze, szkoli kadrę kierowniczą, wygłasza wykłady na temat sił zmieniających nowy świat pracy, a także służy redaktorską pomocą kilku amerykańskim firmom.

Negocjuj, jakby od tego zależało twoje życie! - audiobook od Tahl Raz, Chris Voss możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Bardzo dobra, do bólu konkretna i osadzona praktycznie książka. Voss to negocjator FBI z wieloletnim doświadczeniem, zaś współautor - Tahl Raz - jest dziennikarzem, który, podejrzewam, pomagał ogarnąć materiał od strony językowej i redakcyjnej, co pozycji wyszło tylko na dobre.

  Dlaczego nie będąc policyjnym negocjatorem warto sięgnąć po ten poradnik? Bo negocjacje to rozmowa, praktyczna komunikacja. Często trudna, w warunkach stresu. I tu opłaca się podpatrywać najlepszych, doświadczonych praktyków. To co liczy się dla autora, to tylko sprawdzone, przetestowane "w boju" rozwiązania. Doświadczenie ma duże i ciekawie potrafi o nim opowiadać znajdując frapujące odniesienia z praktyki policyjnej do świata biznesu. Na akademickie rozterki nie ma tu miejsca. I choć autor zna i szanuje klasyczne negocjacje w duchu win-win zwykle zwycięża pragmatyzm i dopasowanie strategi do konkretnej sytuacji, a kompromis nie jest tu złotym cielcem (z 5 zakładników uwolnij 2,5 i wszyscy będziemy zadowoleni).

  Jedyne, co przeszkadzało mi w tej książce to propagowanie i odwoływanie się przez autora do błędnie interpretowanej reguły dr. Alberta Mehrabiana "7%-38%-55%", czyli twierdzenia:

  "Z wszystkich informacji, jakie do nas docierają podczas np. rozmowy, 7% czerpiemy ze słów, 38% z tonu głosu a 55% z mowy ciała."*

  Za to odejmuję pół gwiazdki. Poza tym to bardzo przydatna książka, którą polecam!
  Ocena: 4,5/5

Warto zerknąć