ebook Medytacja dla zabieganych
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 157)

Medytacja dla zabieganych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 15.39
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
-23% 15.39 zł Lub 13.85 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
19.99 zł
15.38 zł
17.44 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Osho rozumiał nas i czasy, w których żyjemy. Doskonale zdawał sobie sprawę, że nie wszyscy umiemy skorzystać ze starych technik medytacyjnych, bo nie jest nam łatwo zatrzymać się w biegu, usiąść i odprężyć się na zawołanie. Tysiące lat temu życie wyglądało przecież zupełnie inaczej. Medytacja dla zabieganych to książka wskazująca nam sposoby na osiągnięcie spokoju i odprężenia, które można włączyć w codzienny rozkład zajęć bez konieczności zastygania w pozycji lotosu. Możesz wykorzystać czas codziennego dojazdu do pracy, a nawet hałas uliczny – wiele sytuacji i bodźców, które doprowadzą cię do centrum twojej istoty, które pozwolą ci odzyskać wewnętrzną ciszę.

Książka zawiera wybrane medytacje dynamiczne Osho, ale także i medytacje tradycyjne. Celem ich wszystkich jest wskazanie czytelnikom drogi prowadzącej do wewnętrznej oazy spokoju w zgiełku codzienności.

Medytacja dla zabieganych od Osho możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć