ebook Soki i koktajle w minutę
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Soki i koktajle w minutę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.32
wciąż za drogo?
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
22.32 zł 20% rabatu
26.35 zł Lub 23.72 zł
31.00 zł
31.00 zł Lub 27.90 zł
19.99 zł
24.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Soki i koktajle w minutę autorstwa Agaty Ziemnickiej to odpowiedź na codzienne potrzeby naszego ciała. W dodatku są odpowiedzią pyszną i niezwykle prostą – w ciągu zaledwie 1 minuty, możemy przygotować napój będący prawdziwą skarbnicą składników odżywczych, mikro- i makroelementów, witamin, minerałów, antyoksydantów i enzymów.

Autorka rozpoczęła swoją przygodę z miksowaniem od koktajli śniadaniowych i zup kremów, miała bowiem małe dzieci i mało czasu. Jednak miksowanie i wyciskanie, komponowanie nowych smaków okazało się baaardzo wciągające. Powstawały coraz to nowe koktajle, soki, zdrowe szoty, a także śniadaniowe misy mocy.

Miłość do soków i koktajli jest naprawdę zaraźliwa, więc możliwe, że od dziś wyciskanie i miksowanie będzie też codziennością w Twoim domu. A co za tym idzie – poczujesz jak przybywa Ci siły spokoju i zdrowia, a Twoja cera staje się gładka i promienna.

Soki i koktajle w minutę od Agata Ziemnicka-Łaska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć