ebook Inni ludzie
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 1302)

Inni ludzie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 18.54
Audiobook - najniższa cena: 30.18
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-37% 18.54 zł
23.32 zł Lub 20.99 zł
26.91 zł Lub 24.22 zł
29.90 zł
23.44 zł
24.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Miasto zatrute smogiem i pogardą, drogie auta, tanie relacje,wysokie aspiracje i najniższe pobudki. Z dzikich potoków hiphopowej nawijkiwyłania się wizja współczesnej Warszawy najwyższej literackiej próby, zarazem poetycka i wulgarna, zabawna i mroczna. Tak potrafi tylko Dorota Masłowska.

"Inni ludzie" to gatunkowa hybryda, polifoniczny utwór-potwór, którego komiksowo uproszczone postacie, jak to u Masłowskiej, zdają się bohaterami posiłkowymi. Bo prawdziwym, najważniejszym bohaterem jest tu język, którym mówią (albo który mówi nimi): buzujący energią i dowcipem, a jednocześnie brutalny, kaleki, pełen niechęci i uprzedzeń. To w nim rozgrywa się erozja więzi, resztek wyższych uczuć i ludzkiej solidarności. To on, śmieszny i potworny jednocześnie, zadaje bolesne pytania o moment, w którym znaleźliśmy się jako wspólnota. Czy inni ludzie to nie przypadkiem my?

Inni ludzie od Dorota Masłowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dorota Masłowska ma niesamowity słuch językowy. Jak nie lubię rapu, tak czytałam z przyjemnością - forma współgra z treścią, podkreśla ją, uwypukla. Warto.

Warto zerknąć